-10%
 390 грн  351 грн
-10%
 390 грн  351 грн
-10%
 390 грн  351 грн
-10%
 390 грн  351 грн
-10%
 390 грн  351 грн

Днями у Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар для підприємців на тему “Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?”

12 окт 2018 07:44 10290 0 Общество
Днями у Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар для підприємців на тему  “Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?”

Семінар проводився Представництвом ЄС і є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Метою є пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У семінарі брали участь представники торгово-промислової палати. Оксана Бондаренко, заступник директора з комерційних питань ТДВ “Інтерресурси” ділилася досвідом з виходу на ринок ЄС та знаходження бізнес-партнерів. Максим Полішкевич, керуючий партнер юридичної фірми “Результат” ділився досвідом укладання договорів  та розповідав про труднощі з якими стикаються підприємці, коли в угоді не було передбачено  всіх негативних аспектів.

Між докладами  можна було попити каву та поспілкуватися із учасниками у невимушеній атмосфері…

Тетяна Котенко, керівник НКП “Горизонт 2020” за напрямом “Малі та середні підприємства”  робила доклад на тему можливості та виклики європейської програми “Горизонт 2020” для суб єктів господарської діяльності.

Ілля Тимошков, експерт Європейської мережі підприємств презентував програму підтримки малого та середнього бізнесу. А також можливостей Європейської мережі підприємств, як інструменту пошуку партнерів за кордоном.

Хочеться подякувати всім учасникам і організаторам семінару за вичерпну інформацію та приємну атмосферу.

 

Гол. редактор Поляновська Світлана.

 

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий