У Кропивницькому будуть зводити елітну багатоповерхівку

11 окт 2018 11:48 3268 0 Общество
У Кропивницькому будуть зводити елітну багатоповерхівку
До 2020 року по вул. Волкова, що в обласному центрі має з’явитись нова багатоповерхівка.
 
Нове будівництво має розгорнутись за адресою: вул. Волкова, буд. 3в. Згідно проекту новобудови у 2020 році на своїх власників очікуватиме 196 нових квартир та 7 нежитлових приміщень. Весь житловий комплекс займатиме 0,65 га площі.
 
Будівля житлового комплексу «3V Volkova» буде зводитись за проектом ТОВ «Кадіум-Буд», яке вже збудувало в Кропивницькому житловий комплекс «White Tower» на вул. В.Чорновола. 
 
Вартість житла в майбутній багатоповерхівці стартує від 504 тис.грн. за однокімнатні апартаменти та від 1,06 млн. грн. (11,5 тис. грн. за вк.м.) за трикімнатні.
 
Що цікаво, кінцевий бенефіциарний власник - контролер товариства - кропивничанин Ніколаєнко А.А., а одним із засновників товариства є АТ «Кaйзер», що входить до групи компаній народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч» Журжія А.В.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

5 критериев выбора душевой системы

3 июля 2020 09:56 114

Одной лейки уже давно не хватает для полноценного комфорта во время душа, ведь не хочется держать что-то в руках. Именно для этой цели существуют душевые системы, которые предполагают сразу несколько потребителей и устройств.