Кіровоградщина не допустить спалаху африканської чуми свиней

11 окт 2018 10:12 2763 0 Общество
Кіровоградщина не допустить спалаху африканської чуми свиней
Держпродспоживслужба в Кіровоградській області працює над недопущенням занесення і поширення африканської чуми свиней на Кіровоградщині.
 
На сьогоднішній день в державі склалася доволі загрозлива ситуація з розповсюдженням АЧС (африканської чуми свиней), спалахи якої вже зафіксовані на території 9 областей. Факти захворювання свиней на цю вірусну хворобу зафіксовано в 47 свиногосподарствах Донецької, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської та Херсонської областей.
 
З метою недопущення спалаху заразної хвороби свиней на Кіровоградщині обласне управління Держпродспоживслужби ініціювало проведення комісійних перевірок 133 свиногосподарств на предмет виконання норм чинного законодавства щодо забезпечення біологічної безпеки. За результатами фахових перевірок свиногосподарств комісія виявила наступні порушення: неналежна робота санітарно-пропускного режиму, доступ сторонніх осіб на територію, порушення функціонування дезбар’єрів та дезкилимів, недотримання правил утилізації відходів, порушення обліку ветпрепаратів та правил їх зберігання.
 
По виявлених порушеннях керівникам господарств надано рекомендації щодо їх виправлення та дотримання засад біобезпеки на об’єктах. По завершенні обстежень в кожному районі області відбулись засідання протиепізоотичних комісій на яких заслуховувалась інформація щодо виправлення вищезазначених порушень та забезпечення виконання відповідних норм чинного законодавства щодо біологічної безпеки.
 
Наразі, питання недопущенням спалаху АЧС на Кіровоградщині контролюється Головним управлінням Держпродспоживслужби в області.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

5 критериев выбора душевой системы

3 июля 2020 09:56 114

Одной лейки уже давно не хватает для полноценного комфорта во время душа, ведь не хочется держать что-то в руках. Именно для этой цели существуют душевые системы, которые предполагают сразу несколько потребителей и устройств.