Набережну Кропивницького у поточному році не реконструюватимуть

9 окт 2018 13:36 2702 0 Общество
Набережну Кропивницького у поточному році не реконструюватимуть
Реконструкція Набережної обласного центру відкладається на наступний рік
 
Проект «Реконструкція Набережної р. Інгул», який є одним із 28 переможців конкурсу «Громадський бюджет – 2018», заплановано реалізувати в період з квітня по грудень поточного року.
 
За інформацією очільника міського управління економіки Андрія Паливоди, з усіх запланованих до реалізації у поточному році переможців громадського бюджету не реалізованими залишаються ще 11 пропозицій-переможців. Серед обставин, які перешкоджають своєчасній реалізації запланованих заходів та робіт, посадовець назвав протиріччя в баченні авторів ідеї та її виконавців. Зокрема, що стосується довгоочікуваної реконструкції набережної р.Інгул, то проект не вдається виконати, оскільки склад робочої групи з вивчення питання комплексної реконструкції набережної р.Інгул, є завеликим. На сьогоднішній день реалізація даного проект перебуває лише на стадії  виготовлення проектно-кошторисної документації на комплексну реконструкцію. Саму ж реконструкцію Набережної обласного центру можна буде розпочати не раніше 2019 року.
 
Одночасно з цим Андрій Паливода зазначив, що зараз тривають роботи із вдосконалення громадського бюджету і всі небайдужі кропивничани можуть звертатись до відповідного департаменту міськради з власними пропозиціями.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий