Кіровоградський водоканал попередив своїх споживачів про неприємний новорічний подарунок

9 окт 2018 12:56 3192 0 Общество
Кіровоградський водоканал попередив своїх споживачів про неприємний новорічний подарунок

КП «Дніпро-Кіровоград» з 2019 року планує підняти тарифи на постачання води для населення на 30%

За переконанням гендиректора водоканалу Романа Ілика перегляд тарифної політики є цілком обґрунтованим, а підвищення вартості послуг водопостачання та водовідведення зумовлене реаліями часу. Керівник комунального підприємств перелічив основні об’єктивні причини, що зумовили порушення питання підвищення тарифу на воду з нового року, серед яких, зокрема, такі: підвищення ціни на реагенти (хлор, коагулянт, гіпохлорид натрію), зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, запчастин, здорожчання електроенергії, підвищення мінімальної заробітної плати, тощо.

Крім того, очільник міськводоканалу  наголосив, що у вартість послуг на воду закладено також плановий прибуток підприємства на погашення кредиту під видатки на реконструкцію своїх мереж, каналізаційно-насосних станцій, очисних споруд у м.Світловодськ та каналізаційної мережі м.Кропивницький.

Внаслідок всіх вищезазначених причин та обставин послуга водопостачання зросте на 40%, водовідведення підвищиться на 20%, а тариф на воду для населення вцілому збільшиться на 30%.

За попередніми обрахунками, мешканці багатоквартирних будинків з січня 2019 року сплачуватимуть за надані послуги водопостачання та водовідведення на 8,5 грн. більше, а споживачі приватних домоволодінь – на 8,7 грн.

КП «Дніпро-Кіровоград» готове обговорювати зі своїми споживачами питання обґрунтованості та своєчасності підвищення вартості послуг на воду на відкритому громадському слуханні. Публічне обговорення питання встановлення нових тарифів на 2019 рік заплановано на 15 годину 19 жовтня 2018 року. Захід відбудеться в приміщенні міського водоканалу.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий