День незалежності подарує українцям три вхідних дні

23 июля 2018 09:53 2364 1 Общество
День незалежності подарує українцям три вхідних дні

Цього року День незалежності України випадає на п’ятницю, тому українці святкуватимуть його три дні – 24-26 серпня

У 2018 році День незалежності України приходиться на п’ятницю – останній день робочого тижня. Отже всі, хто працює за п’ятиденною робочою схемою матимуть три вихідні поспіль – з 24 по 26 серпня. Взагалі, цьогоріч на серпень, враховуючи День незалежності, випадає дев’ять офіційних вихідних.

Отже, 27 день народження нашої держави ознаменується військовим парадом, який відбудеться у столиці на Хрещатику та Майдані. Головною його подією очікується показ нових одиниць артилерійського та ракетного озброєння, яке створене на теренах нашої Батьківщини.

До відома. 24 серпня вважається Днем незалежності України з 1992 року. Адже саме цього дня Верховна Рада УРСР прийняла постанову про проголошення суверенітету. Раніше свято відзначалося 16 липня, як нагадування, що саме цього дня Україною було прийнято Декларацію про державний суверенітет. Такі ж зміни торкнулися і професійного свята працівників поліції. До 2018 року його відзначали 4 серпня, а у цьому році – 4 липня.

В переддень Дня незалежності, 23 серпня, у всіх установах державного підпорядкування відбудуться урочистості присвячені Дню Державного Прапора України. Це свято є державним, проте день – робочий.

Слід зазначити, посадовці Інституту національної пам’яті у квітні запропонували відмінити додавання неробочого дня, в разі коли свято припадає на вихідний. У 2018 році таких випадки налічується чотири. В разі прийняття такої ініціативи, громадяни, які працюють, втратили б певну кількість вихідних днів.

Комментарии
Lolita25 июля 2018 г., 9:56:31

Научитесь считать. Суббота и воскресенье само собой выходные.
а дополнительный только в пятницу!
Итого ОДИН день!
Нет, надо же написать заголовок какой-то яркий и неправдивый, чтобы люди купились!

Оставить комментарий