Переплата користувачів «Дніпро-Кіровоград» по субсидії відповідно до Порядку знята

5 июня 2018 08:23 414 0 Общество
Переплата користувачів «Дніпро-Кіровоград» по субсидії відповідно до Порядку знята

У травні 2018 року повернено до бюджету невикористані кошти субсидії, які не були використані абонентами «Дніпро-Кіровоград»

За інформацією, наданою ЗМІ генеральним директором водогінного підприємства Р. Іликом, було здійснено перерахування рахунків абонентів підприємства, які отримують житлові субсидії. Не використані станом на 01.05.2018 р. кошти, що були розподілені на сплату водопостачання та водовідведення в неопалювальному сезоні минулого року та опалювальному сезоні 2017-2018 рр. згідно з «Порядком розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидій…» (з урахуванням змін) зараховано до бюджетних коштів.

Звертаємо увагу користувачів ОКВП «Дніпро-Кіровоград», які є отримувачами житлових субсидій, що наявність боргу по оплаті за надання послуг по водопостачанню та водовідведенні у розмірі більш як 340 грн. позбавляє їх права на отримання субсидії. Сплачуйте рахунки вчасно!

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

ТОП-5 лучших душевых трапа Geberit

25 мая 2020 10:29 124

Выбор душевого трапа Geberit зависит от многих особенностей: размеров, монтажа, помещения и даже эстетики. Чтобы найти лучший, нужно потратить не меньше часа, листая фотографии и просматривая характеристики.