У Кропивницькому створено навчально-технічний центр освіти

1 июня 2018 10:20 303 0 Общество
У Кропивницькому створено навчально-технічний центр освіти

В інженерному коледжі м. Кропивницький за сприяння чільних підприємств Кіровоградської області створено навчально-технічний Центр освіти

Перелік навчальних технічних закладів Кіровоградщини нещодавно поповнив новий навчально-технічний Центр освіти, який функціонує в інженерному коледжі м. Кропивницький. Серед оснащень його матеріально-технічної бази можна відзначити лабораторію програмування верстатів з ЧПУ та сучасний токарний верстат з ЧПУ.

Дане обладнання дасть змогу студентам оволодівати практичними навичками в проектуванні та технологічній підготовці виробництва (проектування деталей, перевірка відповідності умов роботи, виконання електронного моделювання деталей. Очікується, що робота Центру допоможе розвитку перспективних напрямків навчання спеціалістів інженерного спрямування.

Центр створено завдяки підприємствам ДП «AbplanalpУкраїна», HaasAutomationта лідерам промисловості Кіровоградської області, а також за сприяння інженерного коледжу м. Кропивницький.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Цифровые манометры для городской канализационной системы: особенности выбора, преимущества и монтаж

9 сент 2019 11:09 402

Манометр – прибор, используемый для замеров давления жидкости, пара или газа. Его задача – указать на избыточное давление, которое не берет во внимание давление окружающей среды.