КП «Електротранс» – переможець Всеукраїнського конкурсу серед підприємств міського електротранспорту

1 июня 2018 07:58 232 0 Общество
КП «Електротранс» – переможець Всеукраїнського конкурсу серед підприємств міського електротранспорту

Серед підприємств міського електротранспорту у трьох групах проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс. За підсумками Iкварталу 2018 року КП «Електротранс» (м. Кропивницький) у своїй групі отримало перше місце

Для проведення Всеукраїнського конкурсу кожного кварталу корпорацією підприємств «Укрелектротранс» України та профспілковим комітетом працівників житлово-комунального господарства створюється рейтинг підприємств даної категорії. При оцінюванні враховується наскільки ефективною є їх економічна та господарська діяльність. 

Для рівноцінного проведення конкурсу всі підприємства електротранспорту розподіляються на три групи, залежно від кількості працівників та наявної кількості електротранспорту. Кропивницьке КП «Електротранс» належить до третьої групи (до 500 працівників та не більш, як 50 електротранспортних засобів).

Директор підприємства О. Луценко повідомив, що КП «Електротранс» зайняло почесне перше місце серед підприємств своєї, третьої групи. До речі, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року КП «Електротранс» покращило свої показники, адже тоді мало третє місце. Інші призові місця розподілилися наступним чином. Серед учасників другої групи перше місце отримало КП «Рівнеелектротранс», першої – КП «Вінницька транспортна компанія».

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Цифровые манометры для городской канализационной системы: особенности выбора, преимущества и монтаж

9 сент 2019 11:09 357

Манометр – прибор, используемый для замеров давления жидкости, пара или газа. Его задача – указать на избыточное давление, которое не берет во внимание давление окружающей среды.