Як у Кропивницькому святкуватимуть День захисту дітей

31 мая 2018 08:21 893 0 Общество
Як у Кропивницькому святкуватимуть День захисту дітей

1 червня 2018 року о 10 год. у парку «Ковалівський» та біля міської ради м. Кропивницький пройдуть святкові заходи, присвячені Дню захисту дітей

Кіровоградська міська рада 1 червня запрошує юних мешканців та гостей Кропивницького взяти участь у програмі присвяченій Дню захисту дітей. Заходи відбуватимуться біля міської ради та у парку «Ковалівський».

Святкове дійство «Ми діти твої, Україно!» розпочнеться о 10 год. біля міськради. Бажаючі зможуть взяти участь у «Науковому пікніку», спостерігати за церемонією нагородження відзнаки «Дитина року-2018». В ході свята дітки, батьки яких загинули під час АТО, отримають дарунки.

Відвідувачам Ковалівського парку пропонується взяти участь у ранковій руханці та програмі «Квітуча країна дитинства». Тут можна показати свої вміння грати у шахи, шашки, настільний хокей, дартс, обертати обруч, стрибати зі скакалкою, жонглювати м`ячем та у фрізбі.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Цифровые манометры для городской канализационной системы: особенности выбора, преимущества и монтаж

9 сент 2019 11:09 402

Манометр – прибор, используемый для замеров давления жидкости, пара или газа. Его задача – указать на избыточное давление, которое не берет во внимание давление окружающей среды.