Хто з кропивничан отримає грошове відшкодування пільг на проїзд?

17 апр 2018 10:14 653 0 Общество
Хто з кропивничан отримає грошове відшкодування пільг на проїзд?

20 751 осіб пільгових категорій, які мешкають у Кропивницькому, щомісячно отримуватимуть грошову компенсацію за проїзд у громадському транспорті

За повідомленням прес-служби Кіровоградської міської ради 20 751 мешканців обласного центру мають право на отримання грошового відшкодування за пільгове користування громадським транспортом. Дані нововведення стосуються:

  • осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи (1 та 2 група);
  • дітей, старших 6 років, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи;
  • учасників бойових дій;
  • дітей багатодітних родин, старших 6 років;
  • ветеранів військової служби всіх силових підрозділів;
  • батьків загиблих військовослужбовців;
  • інвалідів 1-3 групи;
  • дітей-інвалідів 6-18 років;
  • реабілітованих осіб, які мають інвалідність від репресій.

Такі громадяни отримуватимуть відшкодування за тридцять поїздок на особистий рахунок (пенсійний або відкритий управлінням соціального захисту населення). В тридцять поїздок входять: по 11 поїздок на тролейбусі та автобусі та 8 – на міжміському транспорті. За словами начальника управління транспорту О. Вергуна мінімальна щомісячна виплата становитиме 97,5 грн. Інваліди Iгрупи мають можливість отримувати подвійні виплати.

Начальник управління фінансів МВК Л. Бочкова зауважила, що монетизація пільг коштуватиме міському бюджету 19 800 000 грн. Проте, до категорій, які отримуватимуть відшкодування не входять пенсіонери за віком, отже питання їхнього пільгового проїзду залишається відкритим.

Міський голова в свою чергу відзначив, що перед ухваленням рішення про монетизацію пільг потрібно виконати процедуру громадських слухань та провести обговорення питання з депутатським корпусом міськради.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

iPhone Xs в Харькове

21 окт 2019 19:20 12

Смартфон заменил человеку фотоаппарат, калькулятор, ежедневник, календарь, игровую приставку и множество других мелочей. При необходимости обновить свой гаджет появляется сложная задача выбора. Если вы хотите производительное и стильное устройство, присмотритесь к продукции компании Apple.