Чи справді штрафи допоможуть Кропивницькому стати чистішим?

16 апр 2018 11:35 275 0 Общество
Чи справді штрафи допоможуть Кропивницькому стати чистішим?

Під час проведення чергової апаратної наради міським головою було дано доручення про необхідність до кінця поточного тижня завершити прибирання міста

16 квітня відбулася чергова апаратна нарада керівників підрозділів МВК. З-поміж інших питань міський голова особливу увагу приділив санітарному стану Кропивницького. Він дав доручення комунальникам вже до кінця тижня завершити прибирання всієї території міста (а не лише його центральної частини). Особисту відповідальність мають нести керівники закладів комунального підпорядкування (шкіл, дошкільних та медичних закладів). А. Райкович зазначив, що на суботник можна вийти на годину-другу раніше й плідно попрацювати задля чистоти та краси міста.

Працівники комунальних підприємств повинні надати естетичного та однакового вигляду зупинкам громадського транспорту, пофарбувати їх. У випадку, коли орендарі зупинок не виконують взятих на себе зобов`язань, потрібно на найближчому засіданні сесії розглянути питання щодо повернення їх (зупинок) до комунальної власності. Зупинки громадського транспорту здавалися в оренду за умови, що вони матимуть освітлення, графік руху транспорту та естетично виглядатимуть, будуть обладнані лавочками для очікування.

Міський голова також звернувся до свого заступника О. Мосіна з рекомендацією: в місцях, де вже виконано капітальний ремонт, наносити пластикову розмітку дорожнього полотна, а там де поточний – фарбою.

За дорученням А. Райковича спецінспекція має збільшити перевірки. В тому разі, якщо сміття не буде вивозитися або воно просто спалюватиметься, на порушників потрібно накладати адміністративні стягнення у вигляді штрафів.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

iPhone Xs в Харькове

21 окт 2019 19:20 12

Смартфон заменил человеку фотоаппарат, калькулятор, ежедневник, календарь, игровую приставку и множество других мелочей. При необходимости обновить свой гаджет появляется сложная задача выбора. Если вы хотите производительное и стильное устройство, присмотритесь к продукции компании Apple.