На Кіровоградщині пройшов перший етап весняного призову на строкову службу

12 апр 2018 06:00 451 0 Общество
На Кіровоградщині пройшов перший етап весняного призову на строкову службу

На виконання Указу Президента в Кіровоградській області на весні 2018 року до ЗСУ призвуть 690 осіб. 150 новобранців 11 квітня вже урочисто проводжали у Кропивницькому

Відповідно до Указу Президента України розпочато весняний призов на проходження строкової військової служби. 690 новобранців з Кіровоградщини поповнять лави ЗСУ.

Сьогодні, 11 квітня, біля обласного військкомісаріату на військову службу урочисто проводжали перших 150 юнаків. Серед тих, хто проводжав були рідні та друзі призовників, а також чиновники.

У напутньому слові С. Коваленка – першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації було зазначено, що громадяни оволодівають різними спеціальностями, але є спільна – захисник Вітчизни. Сьогоднішні призовники не перебуватимуть на території конфлікту, який відбувається на сході країни, але вони мають навчитися військовому ремеслу, захищати країну. Потрібно довести агресорам, що український народ вміє тримати зброю та вміє захищати свою гідність, свою сім`ю та свою країну.

Він побажав майбутнім солдатам якнайкраще опанувати військову професію. Щоб ця нова сторінка їхнього життя була вдалою. За словами С. Коваленка призовники мають усвідомлювати, що можуть розраховувати на підтримку не лише рідних та товаришів по службі, а й командного складу та владних структур.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

iPhone Xs в Харькове

21 окт 2019 19:20 12

Смартфон заменил человеку фотоаппарат, калькулятор, ежедневник, календарь, игровую приставку и множество других мелочей. При необходимости обновить свой гаджет появляется сложная задача выбора. Если вы хотите производительное и стильное устройство, присмотритесь к продукции компании Apple.