У пасхальну ніч громадський транспорт обласного центру працюватиме

26 марта 2018 08:57 290 0 Общество
У пасхальну ніч громадський транспорт обласного центру працюватиме

Міським головою надано доручення відповідним структурним підрозділам щодо підготовки до Великодньої ночі

Незабаром відбудуться Великодні свята. Міський голова дав доручення керівникам структурних підрозділів МВК розпочати підготовку до їх проведення. Так КП «Міськсвітло» має забезпечити освітлення прилеглих до храмів територій. Працівники поліції повинні контролювати дотримання громадського порядку у місцях значного скупчення людей.

Працівникам управління транспорту необхідно організувати зустрічі з перевізниками та узгодити з ними подовжений графік роботи в пасхальну ніч, щоб всі бажаючі могли дістатися до будь-якого храму, розташованого у місті. Для конструктивного діалогу необхідно уточнити це питання з керівництвом храмів.

До речі. Організатори Великоднього ярмарку запрошують всіх жителів та гостей міста 31 березня на площу Б. Хмельницького взяти у ньому участь.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

iPhone Xs в Харькове

21 окт 2019 19:20 13

Смартфон заменил человеку фотоаппарат, калькулятор, ежедневник, календарь, игровую приставку и множество других мелочей. При необходимости обновить свой гаджет появляется сложная задача выбора. Если вы хотите производительное и стильное устройство, присмотритесь к продукции компании Apple.