Де встановлять пам`ятник Кузьмі Скрябіну у Кропивницькому?

22 марта 2018 10:46 465 0 Общество
Де встановлять пам`ятник Кузьмі Скрябіну у Кропивницькому?

На черговому засіданні топонімічної комісії розглядалося питання про місце розташування пам`ятника автору та виконавцю пісень Кузьмі Скрябіну

За повідомленням, яке розміщене на офіційному сайті Кіровоградської міської ради, вчора топонімічна комісія розглядала питання про те, де буде встановленопам`ятник українському автору та виконавцю пісень Андрію Кузьменку, відомого як Кузьма Скрябін. Ініціатори спорудження монументу в своїй петиції зазначили місце поблизу фонтану «Пантери», поруч з приміщенням, в якому раніше розташовувався кібернетико-технічний коледж.

В ході обговорення питання секретарем міської ради А. Табаловим було запропоновано зробити це в іншому місці. За його словами в поточному році має розпочатися реконструкція приміщення бувшого коледжу. Там створюватиметься сучасний Центр з надання адміністративних та соціальних послуг. Також проводитиметься благоустрій прилеглої території. Проте, зважаючи на те, що його відвідувачі, це переважно літні люди – встановлення даної архітектурної споруди буде дещо недоречним. Значно краще буде вшанувати пам`ять Кузьми Скрябіна, встановивши пам`ятник йому на набережній р. Інгул, де планується створення зони відпочинку містян.

Враховуючи, що у м. Луцьк виник інцидент з приводу встановленого А. Кузьменку пам`ятника, (мама артиста була проти встановлення), топонімічна комісія рекомендувала ініціаторам проекту узгодити це питання.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

iPhone Xs в Харькове

21 окт 2019 19:20 12

Смартфон заменил человеку фотоаппарат, калькулятор, ежедневник, календарь, игровую приставку и множество других мелочей. При необходимости обновить свой гаджет появляется сложная задача выбора. Если вы хотите производительное и стильное устройство, присмотритесь к продукции компании Apple.