Бажаєте, щоб у квартирі було тепло? Оплатіть за послуги ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»!

21 марта 2018 12:39 605 0 Общество
Бажаєте, щоб у квартирі було тепло? Оплатіть за послуги ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА»!

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» розповсюдило у ЗМІ звернення до своїх абонентів та просить негайно здійснити оплату за послуги централізованого опалення

За повідомленням ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» сума заборгованості мешканців Кропивницького за послуги централізованого опалення на 19 березня 2018 року складає 59 000 000 грн. Теплопостачальне підприємство наголошує, що своєчасна сплата заборгованості за отримані послуги централізованої подачі тепла допоможе уникнути проведення виконавчою службою примусового стягнення, під час якого здійснюється арешт рухомого та нерухомого майна громадян та його примусового продажу для погашення заборгованості. Також можливе стягнення частин заробітної платні чи пенсії в рахунок погашення боргу.

Для уточнення інформації щодо заборгованості та стану рахунків, а також для сплати боргу можна звертатися до абонентного відділу підприємства. Ті абоненти, які накопичили значні суми заборгованості і не мають змоги одноразово її погасити, можуть звертатися до зазначеного відділу для підписання договору про реструктиризацію боргу.  В касі абонвідділу кошти сплачуються без утримання комісійного збору.

Графік роботи абонвідділу : Пн-Чт – з 8 год. до 17 год, ПТ – з 8 год до 16 год.

Знаходиться: вул. Гришина (раніше вул. Кутузова), буд. 23/16 (ІІ поверх).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 56-15-19, 56-15-02.

Стан рахунку за теплопостачання кожної квартири доступний на офіційному сайті підприємства.

До речі. Відповідно до чинного законодавства України, ухилення від сплати заборгованості за централізоване опалення дає підприємству підставу звертатися до суду щодо її стягнення. Окрім суми боргу також стягуються 3% річних, річні витрати та судовий збір. Все разом взяте значно збільшує суму виплат. 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий