Для перевезення пасажирів у Кропивницькому придбають середньогабаритні автобуси

20 марта 2018 08:07 797 0 Общество
Для перевезення пасажирів у Кропивницькому придбають середньогабаритні автобуси

За результатами електронних торгів в системі ProZorroвизначився переможець, у якого буде придбано 10 автобусів середньої місткості для здійснення пасажироперевезень у Кропивницькому

Станом на 19 березня визначено переможця електронних торгів в системі ProZorroщодо придбання 10 середньомістких автобусів для перевезення пасажирів на маршрутах громадського транспорту Кропивницького. Ним стало підприємство ТОВ «Торговий дім «ЛІТАН» з м. Дніпро.

Нагадаємо, що в травні минулого року воно виграло тендер на продаж нових великомістких автобусів МАЗ-103 й відоме нашим читачам за інформацією, яка оприлюднювалася у зв`язку з придбанням КП «Електротранс» двадцяти пасажиромістких транспортних засобів МАЗ-103 486, загальна вартість яких становила 69 579 900 грн.

Заявку на участь в торгах подали підприємства: ТОВ «Торговий дім «ЛІТАН» (м. Дніпро), ТОВ «УкрЄвроМАЗ» (м. Київ) та ТОВ «Сучасні вантажівки» (м. Київ) і всі були допущені до торгів. Також виявило бажання взяти участь в аукціоні й підприємство ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг» (м. Київ), проте через певну неузгодженість тендерним комітетом було відхилено його презентацію.

За умовам торгів планується придбати 10 середньомістких автобусів на суму 34 770 000 грн. Прогнозована економія становить більш як 1 200 000 грн. За весь час перебігу торгів ТОВ «Торговий дім «ЛІТАН» надавало найвигідніші пропозиції – торги розпочало з суми 35 520 000 грн. за лот. Складало конкуренцію даному підприємству лише ТОВ «УкрЄвроМАЗ». Третій учасник торгів, ТОВ «Сучасні вантажівки», жодного разу не знизив свої позиції. Під час останнього раунду ТОВ «Торговий дім «ЛІТАН» оголосив вартість, яка й стала переможною. Вона лише на 3 000 грн. менша за пропоновану підприємством ТОВ «УкрЄвроМАЗ» суму.

Після остаточної перевірки документації ТОВ «Торговий дім «ЛІТАН», та в разі правомірності його перемоги, це підприємство має реалізувати до Кропивницького 10 середньомістких пасажирських транспортних засобів МАЗ-206 086 виробництва Мінського автомобільного заводу. Така інформація про виробника значиться в довідці, наданій ТОВ «Торговий дім «ЛІТАН». 

Генеральним директором підприємства зазначено Сухова Олега Петровича. Воно спеціалізується на торгівлі транспортними засобами та їх обслуговуванні, а також наданні інших послуг. Зареєстроване за адресою: м. Дніпро, вул. Криворізька, буд.1.

Довідка. Даний тип автобуса має відкидний пандус та місце для фіксування інвалідної коляски. Його пасажиромісткість має становити не менш, як 60 осіб.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий