До Кропивницького знову повертається зима – 20 березня очікується снігопад

19 марта 2018 10:21 598 0 Общество
До Кропивницького знову повертається зима – 20 березня очікується снігопад

На черговій нараді керівників підрозділів житлово-комунального господарства його керівник В. Кухаренко зазначив, що за прогнозами синоптиків завтра, 20 березня, у місті очікують на снігопад

Сьогодні, 19 березня, відбулася нарада очільника житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради В. Кухаренка з керівниками комунальних підрозділів. Основна увага на ній приділялася питанню негоди, яка очікується 20 березня.

За прогнозами синоптиків завтра, з 10 год. ранку, передбачається снігопад, який триватиме увесь день. У зв`язку з цим начальник управління ЖКГ звернув увагу на необхідність правильно організувати роботу людей та техніки, які вийдуть на боротьбу зі снігом. Потрібно зробити все можливе аби забезпечити повноцінну діяльність громадського транспорту та запобігти травмуванню містян.

Особливо В. Кухаренко наголосив, що від снігу потрібно звільняти не лише тротуари та прибудинкові території, але й дахи будинків.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

ТОП-5 лучших душевых трапа Geberit

25 мая 2020 10:29 124

Выбор душевого трапа Geberit зависит от многих особенностей: размеров, монтажа, помещения и даже эстетики. Чтобы найти лучший, нужно потратить не меньше часа, листая фотографии и просматривая характеристики.