Будинки Кропивницького знову будуть без тепла?

14 марта 2018 13:04 596 0 Общество
Будинки Кропивницького знову будуть без тепла?

Станом на 14 березня у Кропивницькому від газопостачання від`єднано 6котелень, які забезпечують теплом житлові будинки, дитсадки та навчальні заклади

За розповсюдженою представником Кіровоградської міської ради в соцмережі Фейсбук інформацією, станом на 14 березня у Кропивницькому припинено газопостачання до 6 котелень міста, які розташовані на вул. Родимцева, вул. Робоча, вул. Миру. Внаслідок чого без тепла залишилися138 житлових будинки, 9 навчальних закладів.

За поясненнями, наданими начальником служби експлуатації ВАТ «Кіровоградгаз» С. Наумушкіним, керівництво підприємства надало їм розпорядження про від`єднання вище зазначених котелень від газопостачання. Підставою для прийняття такого рішення стала заборгованість ТОВ «ЦНТІ УНГА».

В свою чергу представники місцевої влади зазначили, що комісією з надзвичайних ситуацій свого часу було прийнято рішення стосовно заборони призупинення газопостачання до теплогенеруючих підприємств.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

ТОП-5 лучших душевых трапа Geberit

25 мая 2020 10:29 124

Выбор душевого трапа Geberit зависит от многих особенностей: размеров, монтажа, помещения и даже эстетики. Чтобы найти лучший, нужно потратить не меньше часа, листая фотографии и просматривая характеристики.