Будинки Кропивницького знову будуть без тепла?

14 марта 2018 13:04 472 0 Общество
Будинки Кропивницького знову будуть без тепла?

Станом на 14 березня у Кропивницькому від газопостачання від`єднано 6котелень, які забезпечують теплом житлові будинки, дитсадки та навчальні заклади

За розповсюдженою представником Кіровоградської міської ради в соцмережі Фейсбук інформацією, станом на 14 березня у Кропивницькому припинено газопостачання до 6 котелень міста, які розташовані на вул. Родимцева, вул. Робоча, вул. Миру. Внаслідок чого без тепла залишилися138 житлових будинки, 9 навчальних закладів.

За поясненнями, наданими начальником служби експлуатації ВАТ «Кіровоградгаз» С. Наумушкіним, керівництво підприємства надало їм розпорядження про від`єднання вище зазначених котелень від газопостачання. Підставою для прийняття такого рішення стала заборгованість ТОВ «ЦНТІ УНГА».

В свою чергу представники місцевої влади зазначили, що комісією з надзвичайних ситуацій свого часу було прийнято рішення стосовно заборони призупинення газопостачання до теплогенеруючих підприємств.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

iPhone Xs в Харькове

21 окт 2019 19:20 81

Смартфон заменил человеку фотоаппарат, калькулятор, ежедневник, календарь, игровую приставку и множество других мелочей. При необходимости обновить свой гаджет появляется сложная задача выбора. Если вы хотите производительное и стильное устройство, присмотритесь к продукции компании Apple.