Адвокат Майнард Наталія Олександрівна
|
Просмотров: 23

О нас

Адвокат Майнард Наталія Олександрівна       Вітаю шановних відвідувачів сайту і пропоную ознайомитись із інформацією про  юридичні послуги, які я пропоную.
 
       Індивідуальна інформація  
     Народилась, проживаю та практикую у м. Кіровоград  (Кропивницький). За спеціальністю  працюю з 1997 року, індивідуальною адвокатською діяльністю займаюсь з 2007 року, член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Кіровоградській області з 2013 року.  Спеціалізація — цивільні, господарські та справи адміністративною юрисдикції.
       Дипломант Кіровоградського обласного конкурсу «Молода людина 2010 року», нагороджена дипломами Спілки адвокатів України 2009, 2010, 2012, 2016 року за здобутки в  професійній  дальності. Приймала участь у всеукраїнськії программі «Національні лідери України» в 2013 р. та у форумі «Шляхи розвитку адвокатури України у Европейському співтоваристві» 2014 р.  Отримала сертифікат міжнародного зразка за участь у Міждународному правовму курсі RIGA   LEGAL UPGRADE 2018. Виступаю доповідачем-лектором на семінаріах, що проводяться Радою  адвокатів Кіровоградської області.  
 
       Місія
       Мені подобається допомагати людям. Я не відмовляюсь від участі навідь у справах, які  зазвичай вважаються неперспективними, оскільки неодноразово  впевнювалась у тому, що  уважний і  індивідуальний підхід до справи може змінити ставлення до неї, як у суду так і у самого клієнта. Не колекціоную перемоги в суді і вважаю, що справу, яку можна вирішити позасудовому  порядку треба  вирішувати в позасудовому порядку. Не рахую перемог, оскільки вважаю, що це  природній результат добре зробленої роботи по підготовці справи до розгляду і якісно  проведеного представництва в суді. При спілкуванні із клієнтами я надаю великої уваги питанню  взаємної довіри і чесності у спілкуванні, викладенні всіх обставин справи, допомагаю у розшуку  доказів чи інформації, яка може бути важливою для справи. Мені важлива Ваша думка, адже  саме інтерси клієнта є головним пріорітетом у роботі адвоката. Вірю у справедливість і закон,  знаю — саме вони врешті переможуть.
 
Дивіз:  Спочатку робимо важке, потім переходимо до неможливого.
 
#
Адрес
Пашутинская, 57, Кропивницкий
#
Телефон
#
Веб-сайт
https://www.biz.kr.ua/mainard/