ТОВ „Газінтерм”
|
Просмотров: 21

О нас

Газифікація і Опалення в Кіровограді

Все починалося з маленького колективу, який виконував тільки один вид робіт. Через кілька років підприємство почало виконувати проектні роботи по газифікації, пускові та режимно – налагоджувальні роботи газового обладнання в різних сферах господарювання та економіки.

Після підписання в 2001 р.  партнерського договору з СП «Укрінтерм»     м. Біла Церква, підприємство «Газінтерм» продовжувало свою діяльність як регіональний представник в Кіровоградській області з набагато більшими об’ємами виконаних робіт. Так за останні п’ять років колективом «Газінтерм» було виконано:

  • понад 400 проектів по газифікації об’єктів;
  • змонтовано та переобладнано близько 60 газових модульних котелень;
  • виконали газифікацію об`єктів Побузького феронікелевого комбінату, споживання газу яких становить близько 300 тис. м3 на добу;
  • прокладено підводящих газопроводів близько 100 км;
  • на сервісному обслуговуванні знаходяться  більш ніж 400 змонтованих об`єктів;
  • змонтовано та налагоджено біля 50 зерносушарок на елеваторах Кіровоградської області.

Працівниками нашого підприємства, під керівництвом директора Ткаченко Володимира Петровича, змонтовано газове обладнання, яке стабільно працює на таких об’єктах як  центри зайнятості Кіровоградської області, мережа магазинів «Фуршет» , Кіровоградські школи та дитячі садки, лікарні, ВАТ «Гідросила» інші підприємства Кіровоградської області.

 

 

Вже п’ять років підприємство будує об’єкти державного замовлення, а саме змонтовано котельню в с. Нове і продовжується будівництво, ЗОШ №18, ЗОШ № 31, ЗОШ № 30, ЗОШ № 15, школа майбутнього (ЗОШ № 13), ЗОШ № 2 по вул. Колгоспній,  поліклініка по вул. Терешковій, 136.

На сьогодні керівництво ТОВ «Газінтерм» працює в кількох напрямках поступального розвитку в сфері підвищення рівнів енергоефективності,  енергозбереження, охорони довкілля  в області та найповнішого сприяння нашим співвітчизникам  в виробництві сучасних енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій та обладнання.   

За даними статистики на державному рівні підприємству в 2007 р. вручено медаль «Лідер Галузі», а директор отримав орден «Святого Миколи Чудотворця 3 ступеню».

На сьогодні ТОВ "Гаінтерм" виконує наступні послуги:

  • Кришні міні котельні, модульні котельні та їх встановлення
  • Індивідуальне газове опалення для дому, офісу, організації чи підприємства;
  • Проектування та виготовлення кошторисної документації в програмі АВК–3;
  • Консультації та рекомендації по підбору газовикористовуючого обладнання та обладнання для водозабезпечення широкого спектру, монтаж та сервісне обслуговування.

 

Мои изображения

#
Адрес
Студентський бульвар, 1, Кропивницкий
#
Телефон
#
Веб-сайт
https://www.biz.kr.ua/gazinterm/