ТОВ "Ельтоп"
|
Просмотров: 16

О нас

ТОВ "ЕЛЬТОП" є  тим підприємством, яке застосовує альтернативні джерела  для виробництва теплової енергії як для населення так і для інших  споживачів.

Підприємство  здійснює виготовлення гранули паливної з біомаси рослинного походження.

 

В європейських країнах гранули часто використовують для опалення будинків і котеджів. Популярність гранул як «домашнього» палива зумовлена тим, що тепло з агросировинисприймається як більш приємне, ніж тепло, що отримується з легкого мазуту або природного газу. Крім того, в Європі на гранулах працюють і котельні на коммунальному рівні, і підприємства, і електростанції достатньо великої потужності.

 

З метою запровадження альтернативного палива наше підприємство запроваджує  ряд заходів, які будуть сприяти переходу як населення так і бюджетних комунальних структур  та інших споживачів на більш ефективне, екологічно-безпечне  та  економне опалення  приміщень. 

ТОВ "ЕЛЬТОП":

-  виробляє та реалізує  власну продукцію – брикети та гранули паливні з агросировини, які застосовуються споживачами для опалення власних (житлових та нежитлових) приміщень з застосуванням твердопаливних котлів.

- здійснює модернізацію (обладнання, переобладнання) діючого твердопаливного обладнання  в частині їх  переоснащення для використання альтернативного палива.

-  надає послуги з виробництва теплової енергії з традиційного твердого палива та з альтернативного (гранули та брикети паливні з біосировини), в межах Кіровоградської області, зокрема,  шляхом обслуговування діючих котелень з поступовою їх модернізацією  та переведення на альтернативне паливо. 

- надає послуги з постачання теплової енергії (в межах Кіровоградської області), якість яких відповідає діючим стандартам в Україні.

#
Адрес
Гоголя, буд. 91/46, кв. 13 (eltop2020@ukr.net), Кропивницкий
#
Веб-сайт
https://www.biz.kr.ua/eltop/