Переваги та недоліки робота-пилососа
2 нояб 2023 20:45 192
Переваги та недоліки робота-пилососа

Для людей, які не бажають щоденно витрачати купу часу та сил на підтримання чистоти у своєму домі, було створено робот-пилосос. Цей чудовий помічник не потребує постійного нагляду й продовжує прибирання, навіть коли господарів немає вдома. Але, звісно, цей пристрій не є ідеальним, тому має як недоліки, так і переваги. Розглянемо всі характеристики, щоби визначитися, чи потрібно купувати робот-пилосос в Одесі для власної оселі. 

Характеристики та особливості автоматизованих пилососів

Безпосередня назва пристрою вказує на його основну перевагу: робот, отримавши вказівки від користувача, виконує всі завдання автономно. Але це далеко не єдиний його плюс.

  1. Якісне прибирання. Роботизований помічник очищує підлогу не тільки від пилу, а й від дрібного сміття, крихт, волосся та шерсті домашніх тварин. Є моделі з функцією вологого прибирання, які дозволяють забути про існування швабри та ганчірки для підлоги. А якщо в приміщенні є килимове покриття або ж ви є власником пухнастої тварини, зверніть увагу на модель робота-пилососа з турбощіткою.
  2. Універсальність. Прилад може очищати різні типи поверхонь: дерево, ламінат, паркет, плитку та навіть скло й дзеркала.
  3. Автономність. Достатньо встановити бажану частоту прибирання та прокласти пріоритетний маршрут, пилосос самостійно об'їжджатиме всі небезпеки та перешкоди. Більш сучасні моделі «вміють» самостійно повертатися на док-станцію для підзаряджання акумулятора чи очищення бака для сміття.
  4. Віддалене управління. Використовуючи спеціальний фірмовий застосунок, можна запланувати прибирання, перебуваючи за сотні кілометрів від дому.
  5. Безшумна робота. Такі прилади працюють максимально тихо, тому навіть активна фаза прибирання не заважатиме роботі чи відпочинку.

 

Приємно повертатися до чистої та охайної оселі. Для цього не треба годинами займатися прибиранням самостійно. Вибрати відповідну модель робота-пилососа можна в каталозіallo.ua в Одесі.

Недоліки, про які варто знати

Щоб купівля не стала причиною розчарування, потрібно враховувати певні особливості користування роботизованими помічниками:

  1. Регулярний догляд: очищення пилозбірника, підзаряджання, наповнення резервуара водою, очищення контейнера док-станції тощо. Повний набір «доглядових» потреб залежить від функціональних можливостей моделі.
  2. Підготовка площі перед прибиранням. Дрібні елементи, дитячі іграшки та інші зайві предмети на підлозі доведеться прибирати вручну.
  3. Техніка не визначає дроти на підлозі як перешкоду, тому може намотувати їх на свої щітки, що перешкоджає подальшій автономній роботі.

 

У будь-якому разі якісний робот-пилосос має більше переваг, ніж недоліків. Тому впевнено можна назвати цей прилад корисним і потрібним.