OK Group
|
Просмотров: 14

О нас

Наша компанія ОК Group (Кропивницький) пропонує повний спектр послуг, від проектування фасаду, зовнішньої реклами, МАФ (малих архітектурних форм) до подальшої реалізації всього комплексу робіт «під ключ», як у Кіровоградській області, так і по всій Україні.

Наші спеціалісти успішно розробляють проекти і виконують повний комплекс робіт із зовнішнього проектування будівель, виготовлення і виконання монтажу вентильованих фасадів, розробляють і встановлюють зовнішню рекламу будь-якої складності, створюють найрізноманітніші елементи декору з фасадних матеріалів, та з допомогою технології вакуумного формування. OK-Group готова запропонувати вам не тільки розробку оригінального дизайну і повної реалізації проектів, але і подальше підтримання фасадів будівель і елементів зовнішньої реклами в ідеальному стані. Всі співробітники компанії – висококваліфіковані дизайнери, проектувальники, будівельники, готові втілити  в життя всі ваші ідеї, виконувати ремонт і оздоблення будівель на найвищому рівні.


Ми постійно вдосконалююємо свої навички, покращуючи професійний рівень, що дозволяє нам завжди бути в курсі новітніх інновацій та сучасних тенденцій у своїй галузі. Серед проектів, які ми завершили, є автозаправки, автомийки, торговельні центри, склади, ділові офіси, магазини, бари, кафе, тощо - як в Кіровоградській області, так і в усій Україні. За час роботи ми сформували партнерські відносини з багатьма компаніями-постачальниками будівельних матеріалів. Це дозволяє нам не витрачати час на пошуки постачальників матеріалів і обладнання, а також пропонувати клієнтам тільки якісні матеріали. Ми гарантуємо, що не має ніяких проблем, пов'язаних зі зривом термінів, якістю роботи та іншими можливими проблемами. Досвід, а також використання сучасних матеріалів і передових технологій, дозволяють виконувати нестандартні і особливо складні види робіт.

З питаннями та пропозиціями звертайтесь за телефонами:

(066) 875 52 07

(096) 326 29 27

Адреса компанії:

м. Кропивницький, вул. Олександрійська, 81.

 

 

Наши работы

#
Адрес
Александрийская, 81., Кропивницкий
#
Телефон
#
Веб-сайт
https://okg.com.ua/