НОВОСТИ

Кропивницький у боротьбі із снігопадом

1 марта 2018 14:09 | Новости
На сьогоднішній робочій нараді з питань усунення наслідків складних погодних умов розглядалися основні напрямки роботи комунальних служб та організацій, які надають їм посильну допомогу у боротьбі з непогодою
 
За повідомленням прес-служби Кіровоградської міської ради сьогодні відбулася робоча нарада щодо усунення наслідків непогоди у Кропивницькому. Заступник міського голови О.Мосін повідомив, що для забезпечення роботи пасажирського транспорту вночі працювало 20 транспортних засобів КП «Універсал».
 
На даний час можливість руху громадського транспорту забезпечують 14 спецодиниць снігоочисної техніки зазначеного комунального підприємства. Його працівники працюватимуть до 14 год., а після відпочинку, ввечері, знову вийдуть прибирати сніг на вулицях міста.
 
Розчищенням прилеглих територій багатоповерхових будинків займаються працівники ЖЕО. За повідомленням заступника начальника управління житлово-комунального господарства Т. Савченко очищують територію від снігових наметів 80 робітників ЖЕО №1, 72 працівника з ЖЕО №2, 70 – з ЖЕО №3, 116 – з ЖЕО №4 та 5 двірників КРЕПу №4. Їм допомагає техніка цих організацій: трактори Т-16 – 2 одиниці та 1 трактор ЮМЗ. На допомогу житлово-комунальним підприємствам надано комунальне підприємство «Благоустрій». Воно оперативно підпорядковане управлінню ЖКГ й сприятиме очищенню території міста від снігу. 
 
Вагому допомогу комунальним службам міста надали підрозділи МНС. Їх техніка вночі працювала над розчищенням снігу на Кущівці (очищено22 вулиці), а вранці почалося прибирання снігу на Новомиколаївці.
 
Особливої уваги потребує також і дорога на с. Гірниче. Снігові перемети не під силу тракторові МТЗ, тому йому допомагатиме техніка підприємства «Універсал 2005». При необхідності ДЛАУ надасть роторні екскаватори, вони добре працюють в таких умовах.
 
Новости RSS   Просмотров(367)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У четвер, 1 березня, на дзвінки «гарячої лінії» відповідатиме С. Кузьменко
У четвер, 1 березня, на дзвінки «гарячої лінії» відповідатиме С. Кузьменко 27 февраля 2018

В четвер, 1 березня, прийом дзвінків на «гарячу лінію» Кіровоградської облдержадміністрації проводитиме С. Кузьменко

Просмотров (87)
Несприятливі погодні умови стали причиною скасування деяких автобусних рейсів
Несприятливі погодні умови стали причиною скасування деяких автобусних рейсів 27 февраля 2018

Через посилений снігопад, диспетчерською службою автовокзалу №1 м. Кропивницький скасовано ряд автобусних рейсів

Просмотров (223)
Не всі приватні перевізники у Кропивницькому працюють законно
Не всі приватні перевізники у Кропивницькому працюють законно 26 февраля 2018

На сьогоднішній апаратній нараді А. Райкович звернув увагу на те, що деякі водії маршруток не є офіційно працевлаштованими

Просмотров (163)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)