НОВОСТИ

Нова арка поблизу заводу «Ельворті»: як виглядатиме та скільки коштуватиме

30 января 2018 16:37 | Новости

Нещодавно у Кропивницькому відбулася презентація проекту реконструкції проїжджої частини вулиці біля заводу «Ельворті». Новинкою проекту є те, що планується будівництво другої арки. Це дозолить покращити пропускну спроможність дороги між вулицями Ельворті та Левитського

Під час презентації проекту реконструкції шляхопроводу вул. Ельворті – вул. В. Левитського, заступник міського голови О. Грабенко пояснив, що це будівництво було одним з першочергових питань, які були внесені до передвиборчої програми А. Райковича, який, на жаль, за станом здоров`я не зміг бути присутнім на заході.

За словами головного конструктора, ще в 2013 році було внесено зміни до генерального плану міста. Реконструкцію даної частини міста розділено на три цикли.  Перший – це будівництво другої арки. Її збудують праворуч від нині діючої, яка була споруджена в 1860, і є пам`яткою архітектури. Для її збереження при будівництві дороги та нового тунелю буде частково використано території заводів «Ельворті» та «Гідросила», про що вже є домовленість їх керівництвом. Висота тунелю становитиме 8,12 м, ширина – 9,23 м. Розміри гофри металево-гофрованої конструкції складають 140х380 см. Загальна довжина тунелю становитиме 34,5 м, передбачена висота – 5,5 м, ширина для руху транспорту – 5,5 м, пішохідна зона – 1,5 м. Буде встановлено освітлення. Для створення дорожнього покриття використовуватиметься асфальтобетон. Через інтенсивність руху на залізниці, роботи будуть виконуватися в два етапи.

Весь проект розділено на три цикли. Першим передбачається реконструкція вул. Ельворті від транспортних воріт заводу до вул. Братиславської та будівництво другого тунелю. До другого циклу входять будівельні роботи на вул. Ельворті (транспортна прохідна заводу – вул. Є. Чикаленка). Заключний цикл – виконання реконструкції шляхопроводу на відрізку від вул. В. Левитського до вул. Короленка.

Даний проект був включений до капітального будівництва міста у 2017 році. На той час його вартість становила 40 000 000 грн., з них 1 000 000 грн. – на виконання проектних робіт. На сьогодні вартість проекту збільшено до 47 000 000 грн. Фінансування буде здійснюватися за рахунок міського бюджету.

Новости RSS   Просмотров(636)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У минулому році на Кіровоградщині реалізовано близько 1 млрд. грн. інвестиційних коштів
У минулому році на Кіровоградщині реалізовано близько 1 млрд. грн. інвестиційних коштів 30 января 2018

У минулому році на будівництво та реконструкцію матеріально-технічного оснащення закладів різного спрямування використано близько 1 млрд. грн. інвестиційних коштів

Просмотров (84)
Жителі Кропивницького незадоволені якістю обслуговування, яке надає підприємство «ЦНТІ УНГА»
Жителі Кропивницького незадоволені якістю обслуговування, яке надає підприємство «ЦНТІ УНГА» 29 января 2018

За аналізом звернень до «гарячої лінії» міськради переважна частина скарг жителів Кропивницького пов`язана з низькою якістю подачі тепла від підприємства «ЦНТІ УНГА»

Просмотров (180)
Про захворювання на кір та вакцинацію на Кіровоградщині
Про захворювання на кір та вакцинацію на Кіровоградщині 24 января 2018

Станом на 24 січня на території Кіровоградської області зафіксовано 10 випадків захворювання на кір. Медичні заклади мають вакцину про кору, в подальшому очікується їх планове надходження

Просмотров (113)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)