НОВОСТИ

Про захворювання на кір та вакцинацію на Кіровоградщині

24 января 2018 14:02 | Новости
Станом на 24 січня на території Кіровоградської області зафіксовано 10 випадків захворювання на кір. Медичні заклади мають вакцину про кору, в подальшому очікується їх планове надходження
 
Сьогодні, 24 січня, відбувся брифінг начальника департаменту охорони здоров`я Кіровоградської облдержадміністрації О. Рибальченка, який повідомив, що на сьогоднішній день на Кіровоградщини зареєстровано 10 випадків (проти минулорічних 18 на цей час) захворювання на кір. Серед хворих 4 дитини та 6 студентів. Вони зафіксовані у Гайворонському, Маловиськівському, Кіровоградському районах та м. Кропивницький.
Посадовець зазначив, що ситуація не є критичною, але зважаючи на те, що у 2015 -2016 рр. була нестача вакцини, а також масові відмови від щеплень, відсоток вакцинованих малюків був досить малий. У минулому році МОЗ України було оголошено додаткову імунізацію дітей 1-9 років, які раніше не мали щеплень. В результаті чого прошарок імунізованих дітей знаходиться на відповідному рівні та становить: діти першого року життя – 95,8%, 6 років – 82%. 
 
Станом на сьогодні Кіровоградщина має 2 000 вакцин проти кору, які одразу ж розподіляються до медичних закладів для планової вакцинації малюків першого та 6-го року життя. На протязі місяця очікується надходження ще 3 000 вакцин, централізоване постачання вакцин від МОЗ для проведення щеплень буде виконуватися й надалі. У 2017 році в цей період було отримано таку ж кількість вакцин проти кору. 
 
Загальна кількість осіб, яким планується виконати щеплення сягає 44 000. Планова вакцинація дітей згідно з календарем щеплень є безкоштовною, дорослі можуть його зробити власним коштом.
 
Новости RSS   Просмотров(176)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
«Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» знову стане комунальною власністю?
«Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» знову стане комунальною власністю? 23 января 2018

Якщо за два дні теплопостачальне підприємство «Кіровоградтепло» не отримає номінації на газ, то міська влада має намір повернути його до комунальної власності

Просмотров (139)
На прийом до лікаря у Кропивницькому можна буде записатися через Інтернет
На прийом до лікаря у Кропивницькому можна буде записатися через Інтернет 23 января 2018

У 2018 році на прийом до лікаря можна буде записатися, скориставшись послугами електронної черги

Просмотров (368)
Чи стануть кращими навесні міські сквери Кропивницького?
Чи стануть кращими навесні міські сквери Кропивницького? 22 января 2018

Сьогодні на апаратній нараді А. Райкович звернув увагу на стан міських скверів – Центрального та ім. Шевченка

Просмотров (141)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)