НОВОСТИ

Про ремонт дороги Миколаїв-Кропивницький

17 января 2018 11:55 | Новости
Згідно з концепцією Державної цільової економічної програми розвитку автошляхів, затвердженою КМУ 11.01.2018 р., впродовж наступних п`яти років планується виконувати ремонтування шляхопроводів, які мають державне значення
 
Відповідно до Програми ремонту автошляхів, розрахованої на поточний рік, підприємство Укравтодор має продовжувати виконання робіт в таких напрямках: GO Hiqhway, М-01, М-03, М-05, Н-01, Н-31.
 
В східній частині України виконуватиметься ремонтування ділянок автошляхів з Харкова до Охтирки (Р-46), з Чугуєва до Мілова (Р-07) та шляхопроводу Харків-Слов`янськ-Краматорськ (М-03). 
 
В південній частині України виконуватимуться ремонтні роботи на ділянках шляхопроводів з Одеси до Рені, з об`їздом м. Рені, (М-15), з Миколаєва до Кропивницького (Н-14), а також на автомагістралі Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв (М-05). Плануються ремонтні роботи мосту, що на Хаджибейському лимані.
 
В західній частині України ремонт проводитиметься на ділянках автомагістралей: із Житомира до Вінниці (М-21), з Івано-Франківська до Стрия (Н-10), а також на шляхопроводах Житомир-Хмельницький-Чернівці (Н-03), Рівне-Луцьк-Устилуг (Н-22) та на відрізку найкоротшої автодороги Мукачеве-Чоп (М-24 – М-25).
 
В північній частині країни коштами МФО буде розпочати реконструкцію об`їзду Житомира з північної сторони та GO Hiqhway на Хмельниччині, а також буде продовжено реконструювання ділянки автошляху Лубни-Полтава (М-03).  
Новости RSS   Просмотров(224)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
12,5 км тролейбусної мережі буде збудовано у Кропивницькому
12,5 км тролейбусної мережі буде збудовано у Кропивницькому 17 января 2018

Завдяки інвестиційному проекту обласний центр має отримати більш як 12 км нової електромережі для тролейбусів

Просмотров (287)
У Кропивницькому проведуть аналіз пасажиропотоку міських маршруток
У Кропивницькому проведуть аналіз пасажиропотоку міських маршруток 16 января 2018

На наступному тижні посадовці управління транспорту та зв`язку міської ради проведуть моніторинг пасажиропотоку у міських маршрутках

Просмотров (203)
Міський голова Кропивницького незадоволений роботою патрульних міста
Міський голова Кропивницького незадоволений роботою патрульних міста 15 января 2018

Сьогодні, 15 січня, після зимових канікул відновилося навчання у школах Кропивницького. Міського голову А. Райковича обурила відсутність біля шкіл чергових машин патрульної служби

Просмотров (180)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)