НОВОСТИ

Чи буде в оселях кропивничан тепло або знову про «Кіровоградгаз»

6 декабря 2017 14:38 | Новости
5 грудня 2017 року ВАТ «Кіровоградгаз» надіслало офіційного листа до теплопостачального підприємства ДП «Кіровоградтепло», в якому вимагається здійснити розрахунок за отриманий природний газ у повному обсязі
 
Прес-служба ДП «Кіровоградтепло» розповсюдила інформацію про те, що вчора, 5 грудня, підприємство отримало офіційну заяву ВАТ «Кіровоградгаз» про необхідність здійснення повного розрахунку за наданий підприємству природний газ. В разі невиконання даної вимоги до теплопостачального підприємства буде застосовано процедуру примусового припинення подачі газу. 
 
Слід зазначити, що дане питання знаходиться на особливому контролі міської влади та керівництва ДП «Кіровоградтепло», і вживаються всі можливі заходи щодо відшкодування заборгованості підприємства за спожитий газ.
 
Досить значну частину заборгованості підприємства складає різниця в тарифах, за яку воно не отримувало відшкодування держави з 2013 року (населення – 87 900 000 грн., бюджетні установи – 33 700 000 грн.). На 6 грудня 2017 року підприємство не отримало компенсацію: за пільги та субсидію – 17 8 00 000 грн., за бюджетні установи – 12 000 000 грн., за населення – 46 200 000 грн., за інших споживачів – 1 400 000 грн.
 
В разі отримання ДП «Кіровоградтепло» зазначених вище коштів, підприємство матиме можливість виплатити заборгованість за спожитий газ та пов`язані з цим послуги у повному обсязі. На сьогоднішній день вона становить 199 000 000 грн.
 
На даний час коштами, які ДП «Кіровоградтепло» отримує за від споживачів за отримані послуги, щоденно проводить розрахунок за спожитий газ в автоматичному режимі.
 
Має сподівання, що події тижневої давнини з припиненням подачі газу котельням міста, не матиме продовження. 
 
Новости RSS   Просмотров(225)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Відзнаку волонтерів «Срібний вовкулака» отримали 34 спецпризначенця з Кропивницького
Відзнаку волонтерів «Срібний вовкулака» отримали 34 спецпризначенця з Кропивницького 6 декабря 2017

До Дня Збройних Сил України 34 бійця військ спеціального призначення отримали відзнаку «Срібний вовкулака», яка виготовлена із срібла, що приносять пересічні громадяни

Просмотров (230)
Питання розподілу земельних ділянок у Кропивницькому планується висвітлювати в Інтернеті
Питання розподілу земельних ділянок у Кропивницькому планується висвітлювати в Інтернеті 5 декабря 2017

У Кіровоградській міській раді розглядається питання придбання програмного забезпечення, яке дозволить на сайті міськради відслідковувати інформацію, яка стосується земельних питань

Просмотров (176)
Про тимчасове припинення подачі води у трьох мікрорайонах Кропивницького
Про тимчасове припинення подачі води у трьох мікрорайонах Кропивницького 4 декабря 2017

У мікрорайонах Масляниківка, Арнаутове та сел. Гірниче 7 і 8 грудня буде тимчасово припинено подачу води

Просмотров (342)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)