НОВОСТИ

Як вирішується питання відновлення теплопостачання у Кропивницькому

28 ноября 2017 13:08 | Новости
Після того, як 27 листопада ВАТ «Кіровоградгаз» було припинено подачу газу до котелень Кропивницького майже 50 житлових будинків, дошкільні та професійні заклади освіти заклади залишилися без тепла. Сьогодні виконавча влада разом з депутатським корпусом міста вирішують цю проблему
 
Припинення постачання газу ВАТ «Кіровоградгаз» до теплогенеруючих підприємств міста призвело до того, що деякі мікрорайони Кропивницького в холодну осінню пору залишилися без тепла. Через призупинену роботу 5 котелень в місті майже 50 будинків, дитячі садочки та професійні заклади освіти не забезпечуються теплом. 
 
Для вирішення питання відновлення подачі газу до теплопостачальних підприємств Кропивницького, міський голова А. Райкович вирушив у робочу поїзду до Києва, щоб на місці провести переговори з НАК «Нафтогаз України».
 
Для врегулювання ситуації з припиненням подачі газу до котелень міста зібралася група активістів, до якої приєдналися народний депутат К. Яриніч та депутат міської ради О. Краснокутський. Вони бажали провести перемовини з директором ВАТ «Кіровоградгаз» О.Гладким. Спочатку ініціативну групу не пропускали до приміщення охоронці, і лише завдяки силовим методам вдалося потрапити всередину. Проте, за словами секретаря, О. Гладкий перебував в облдержадміністрації. 
 
Депутат міської ради О.Краснокутський офіційно заявив, що міська влада не має заборгованості перед ВАТ «Кіровоградгаз». Народний депутат К. Яриніч у свою чергу повідомив, що О.Гладкий не погодився на пропозицію першого заступника ОДА С. Коваленка відновити газопостачання до котелень міста і розповів, що особисто прийняв рішення про припинення подачі газу. Якщо О. Гладкий не зустрінеться з активістами, то вони вимушені будуть звернутися до СБУ.
 
Новости RSS   Просмотров(271)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Коли буде тепло у будинках Кропивницького?
Коли буде тепло у будинках Кропивницького? 27 ноября 2017

Через заборгованість ДП «Кіровоградтепло» по оплаті за наданий газ, 40 будинків Кропивницького залишилися без тепла

Просмотров (350)
Про звільнення посадовців Світловодщини
Про звільнення посадовців Світловодщини 27 ноября 2017

На черговій апаратній нараді Кіровоградської ОДА її голова С. Кузьменко акцентував увагу на питанні звільнення посадовців м. Світловодська, які отримали неправомірну винагороду

Просмотров (211)
Визначено підрядника для ремонту вул. Короленка
Визначено підрядника для ремонту вул. Короленка 24 ноября 2017

Після чергових тендерних торгів визначено підрядника для проведення ремонтних робіт по вул. Короленка, які розпочнуться вже цього року. На їх виконання передбачено 18 000 000 грн.

Просмотров (237)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)