НОВОСТИ

Нацполіція Кіровоградської області запрошує до своїх лав

15 ноября 2017 14:10 | Новости
Головним управлінням національної поліції Кіровоградської області оголошується конкурсний набір на заміщення 24-х вакантних посад молодшого складу. Бажаючі можуть надсилати заяви через Інтернет або надати їх особисто
 
З 15 листопада по 4 грудня 2017 року Головним управлінням національної поліції Кіровоградської області проводиться прийом заяв на вакантні посади молодших спеціалістів правоохоронних органів.
 
Загальна кількість вакансій становить 24 одиниці. Серед них:
 
  • У секторі реагування ППС 10 осіб (Новоукраїнське, Голованівське, Олександрійське та Долинське віділення). Пропонується заробітна платня в розмірі від 7 300 грн., повний соцпакет та перспектива кар`єрного зросту.
  • У секторі логістики, обліку та збереження речдоказів та озброєння 4 особи (Новоукраїнське, Голованівське, Гайворонське та Олександрійське відділення). Пропонується заробітна платня в розмірі від 7 000 грн.
  • В ізолятори тимчасового утримання 10 осіб (Гайворонський, Світловодський та Олександрійський відділок (6 осіб)). Пропонується заробітна платня в розмірі від 7 000 грн.
 
Інформацію щодо подачі документів та конкурсних вимог до претендентів можна отримати за номерами: (050)383-99-96 або (067)523-10-90, на  e-mail: nabir.police.kr@gmail.com. Або звернутися особисто до сектору відбору та проведення атестування поліцейських, який знаходиться у Кропивницькому за адресою: вул. В. Чміленка, 41. 
 
Таку інформацію розміщено на офіційному сайті ГУНП Кіровоградської області
 
Новости RSS   Просмотров(299)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Соціальна ініціатива «Громадський бюджет» вперше реалізована у Кропивницькому
Соціальна ініціатива «Громадський бюджет» вперше реалізована у Кропивницькому 14 ноября 2017

У цьому році міською владою Кропивницького започатковано соціальну ініціативу «Громадський проект», яка дає змогу об`єднати громаду міста та зробити конструктивнішим її діалог з місцевою владою

Просмотров (240)
Чи встигнуть тепловики Кропивницького завершити ремонтні роботи до настання холодів?
Чи встигнуть тепловики Кропивницького завершити ремонтні роботи до настання холодів? 13 ноября 2017

На черговій апаратній нараді міськвиконкому розглядалося питання ремонту теплових мереж міста

Просмотров (182)
Чи стане кращим Центральний сквер?
Чи стане кращим Центральний сквер? 13 ноября 2017

Занедбаний вигляд скверу Центральний, який знадиться поруч з Кіровоградською міською радою, має жалюгідний вигляд. Міський голова А. Райкович дав доручення провести роботу з орендарями скверу щодо покращення його стану

Просмотров (287)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)