НОВОСТИ

І знову про автономне опалення у Кропивницькому

1 января 1970 03:00 | Новости
Власникам квартир, яких залишилося без автономного опалення декілька в будинку, міська влада допоможе з його встановленням. Вони мають оплатити лиш 15% вартості
 
14 листопада у Кропивницькому відбулася прес-конференція, на якій озвучувалося питання встановлення автономного опалення у будинках, де залишилося декілька квартир, які мають централізовану подачу тепла. 
 
Через хаотичність видачі дозволів на встановлення автономного опалення, у Кропивницькому 63% міської теплопостачальної системи розбалансовано. Це унікальна ситуація в нашій країні і вона потребує вирішення. 
 
За словами заступника міського голови О. Мосіна, це є економічно не вигідним для міського бюджету. Міська влада разом з ВАТ «Кірооградгаз» та НАК «Нафтогаз України», при підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку, втілює програму «Доступне тепло».
 
На даний час витрати на встановлення індивідуального опалення сягають 30 000 грн. Це досить значна сума і не всі мають фінансову можливість на такі витрати. Завдяки програмі «Доступне тепло» 50% витрат буде відшкодовано з міського бюджету, 35% покриває програма Європейського банку реконструкції та розвитку, 15%, що становить близько 5 000 грн., мають заплатити власники квартир. До речі, завдяки даній програмі. громадяни, які встановили енергоефективне обладнання в кредит через банки-партнери програми можуть отримати компенсацію. Заступник керівника програми В. Шимкіна, компенсація виплачується за 3-5 тижнів після проведення верифікації заявки. Максимальний її розмір сягає 3 000 євро на одного заявника.
 
За словами голови правління ВАТ «Кіровоградгаз» О. Гладкого, працівники підприємства проводять всі монтажні роботи та узгодження у повному обсязі, «під ключ». Заміна існуючої системи опалення допоможе абонентам використовувати менші об`єми газу та заощадити на комунальних витратах.
 
Новости RSS   Просмотров(414)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Соціальна ініціатива «Громадський бюджет» вперше реалізована у Кропивницькому
Соціальна ініціатива «Громадський бюджет» вперше реалізована у Кропивницькому 14 ноября 2017

У цьому році міською владою Кропивницького започатковано соціальну ініціативу «Громадський проект», яка дає змогу об`єднати громаду міста та зробити конструктивнішим її діалог з місцевою владою

Просмотров (226)
Чи встигнуть тепловики Кропивницького завершити ремонтні роботи до настання холодів?
Чи встигнуть тепловики Кропивницького завершити ремонтні роботи до настання холодів? 13 ноября 2017

На черговій апаратній нараді міськвиконкому розглядалося питання ремонту теплових мереж міста

Просмотров (173)
Чи стане кращим Центральний сквер?
Чи стане кращим Центральний сквер? 13 ноября 2017

Занедбаний вигляд скверу Центральний, який знадиться поруч з Кіровоградською міською радою, має жалюгідний вигляд. Міський голова А. Райкович дав доручення провести роботу з орендарями скверу щодо покращення його стану

Просмотров (276)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)