НОВОСТИ

Пікет в центральній частині міста

3 ноября 2017 13:27 | Новости
На акцію протесту вийшли орендарі торгових точок ринку «Європейський», які вже більше місяця не можуть знайти компроміс у питанні орендної плати з директором ринку І.Захаровим
 
Сьогодні, 3 листопада, у центральній частині міста пікетувальники перекрили проїжджу частину вулиці В.Перспективної. Біля Кіровоградської ОДА зібралися підприємці ринку «Європейський», щоб привернути увагу влади до проблем ринку та отримати від неї конструктивну допомогу. До речі, вчора чиновники ОДА обіцяли підприємцям сприяння у вирішенні питання зниження орендної платні на території ринку.
 
Поштовхом до акції послугувало те, що вчора, біля 22 год. вечора, було заварено замки торгових точок, які розташовані на території ринку «Європейський». Прийшовши на роботу о 8 год. ранку, продавці не змогли їх відкрити та викласти товар для реалізації. Факт посягання на приватну власність було зафіксовано власниками павільйонів, вони ж викликали поліцію. Директор ринку, за чиєю вказівкою проводилося блокування замків торгових кіосків І. Захаров, знаходиться в поліції. Таку інформацію повідомила ЗМІ орендар ринку «Європейський» О. Умрихіна.
 
Слід зазначити, що власники торгових точок стверджують, ніби будівництво кіосків відбувалося за їхній рахунок, до того ж вони продовжували сплачувати кошти за оренду торгової площі у розмірі 190 грн./м2 та оплату за користування комунікаціями. Нові підвищення орендної платні для них є економічно не вигідними та приведуть до занепаду їх малого бізнесу. Раніш приватні підприємці ринку «Європейський» вже вдавалися до пікетування перед міською радою. Непорозуміння між адміністрацією ринку та орендарями розпочалися ще на початку жовтня.
 
Новости RSS   Просмотров(336)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Генеральне весняне прибирання у Кропивницькому має торкнутись і місцевих ринків
Генеральне весняне прибирання у Кропивницькому має торкнутись і місцевих ринків 10 марта 2017

9 березня 2017 року в міськраді відбулась робоча нарада з питань санітарного стану ринків обласного центру

Просмотров (403)
Перед святом Великдня у Кіровограді відбудуться ярмарки у різних мікрорайонах міста
Перед святом Великдня у Кіровограді відбудуться ярмарки у різних мікрорайонах міста 19 апреля 2016

Цього року у Кіровограді відбудеться три Великодні ярмарки у різних мікрорайонах міста: 22, 23 та 29 квітня

Просмотров (460)
Завтра у Кіровограді відкриють ялинковий ярмарок
Завтра у Кіровограді відкриють ялинковий ярмарок 17 декабря 2015

Обласний ялинковий ярмарок відкриють біля Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства (вул. Тимірязєва, 76) завтра, 18 грудня, о 9.00.

Просмотров (415)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)