НОВОСТИ

Кубок України з бейсболу виграли кропивницькі спортсмени

12 октября 2017 11:29 | Новости
11 жовтня відбулися фінальні змагання двох бейсбольних команд із Кропивницького. Вдвадцяте перемогу здобула збірна КНТУ

Вчора, 11 жовтня, відбулася фінальна гра з бейсболу, в якій дві команди з Кропивницького здобували Кубок України. Поєдинок мав відбутися минулих вихідних, проте, на заваді стали погодні умови, і його довелося перенести.

Кубок України виборювали команди «BioTexCom-КНТУ» та «BioTexCom-СДЮШОР». За результатами перших двох ігор перемогу здобули гравці «BioTexCom-КНТУ» (12:1 та 5:1). Результати фінальної гри (8:3) лише підтвердили перемогу команди з КНТУ, лаври переможця вдвадцяте виборола «BioTexCom-КНТУ», а Кубок України з бейсболу вкотре залишився у Кропивницькому.

До речі, нещодавно ця ж команда, вже у 22-й раз, здобула титул чемпіона України з бейсболу.

Новости RSS   Просмотров(60)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Матч «Олександрія» - «Шахтар» пильно охоронятимуть
Матч «Олександрія» - «Шахтар» пильно охоронятимуть 31 мая 2017

31 травня 2017 року футбольний клуб «Олександрія» зустрічає на своєму полі ФК «Шахтар». Матч охоронятимуть 180 правоохоронців

Просмотров (605)
Про перспективи розвитку вітрильництва та важкої атлетики на Кіровоградщині
Про перспективи розвитку вітрильництва та важкої атлетики на Кіровоградщині 25 апреля 2017

З 18 по 21 квітня 2017 року у м. Славутич проходив Всеукраїнський чемпіонат з важкої атлетики серед дівчаток, віком до 13 років. Ольга Пікаш, яка тренується під керівництвом В`ячеслава Жукова, тренера спортивної школи «Надія», посіла I місце в особистому заліку

Просмотров (323)
Результаты Паралимпийской недели для Украины
Результаты Паралимпийской недели для Украины 15 сентября 2016

За первую неделю в Рио-де Жанейро сборная украинских спортсменов завоевала 81 медаль, что по-прежнему удерживает нас на почетном третьем месте среди других стран в медальном зачете. США тоже не прочь переместится на третье место, что заметно по их активному наступлению. Сборную США отделяет от Украины всего 1 медаль.