НОВОСТИ

Чому не ремонтується вул. Короленка?

18 сентября 2017 11:51 | Новости
Ремонт по вул. Короленка тимчасово призупинено. Роботи розпочнуться після проведення тендерних торгів у системі Прозоро. На їх виконання зарезервовано 18 000 000 грн. 
 
Для вирішення питання ремонту доріг у Кропивницькому, міський голова А. Райкович вирішив звернутися за допомогою до Кабінету Міністрів України щодо виділення додаткових коштів, які наразі вкрай необхідні.
 
Як прокоментував ситуацію з ремонтом доріг у місті його очільник, на даний час її вдалося змінити на краще. Проводяться ремонтні роботи до ключових шляхопроводів. Проте на деяких об`єктах роботи призупинено, але не з вини міської влади. Найбільш проблемним є виконання ремонту мостопереходу біля пров. Об`їздного.
 
В нашому місті досить багато активістів, які є прихильниками тендерних торгів у системі Прозоро, і міський голова теж підтримує прозоро проведені конкурси. Проте, на даний, час торги на виконання ремонтних робіт по вул. Короленка призупинено, що призвело до їх блокування. Для проведення ремонту по вул. Короленка в міському бюджеті зарезервовано 18 000 000 грн. А. Райкович рекомендував не витрачати їх на інші потреби – лише для зазначеного об`єкта. Рішенням сесії ухвалено корегування виконання ремонтних робіт шляхом додаткового фінансування.
 
Ось таку інформацію щодо ремонту доріг у Кропивницькому виклав його голова А. Райкович на черговій апаратній нараді у міськвиконкомі, яка відбулася сьогодні, 18 вересня.
 
Новости RSS   Просмотров(704)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
До 2020 року всі населені пункти Кіровоградщини можуть отримати 100% інтернет-покриття
До 2020 року всі населені пункти Кіровоградщини можуть отримати 100% інтернет-покриття 15 сентября 2017

Вчора В Кіровоградській ОДА відбулася робоча нарада щодо реалізації програми по забезпеченню міст та сіл Кіровоградщини новітніми інформаційно-комунікативними системами. В її роботі взяли участь голова ОДА С. Кузьменко та голова обласної ради О.Чорноіваненко

Просмотров (1078)
Дороги у Кропивницькому стануть кращими ?
Дороги у Кропивницькому стануть кращими ? 14 сентября 2017

Не зважаючи на певні ускладнення, ремонт доріг у Кропивницькому проводиться згідно з Програмою дорожнього господарства та безпеки руху у Кропивницькому на цей рік

Просмотров (1223)
Власники 240 квартир Кропивницького мають можливість встановити «автономки» за пільговими тарифами
Власники 240 квартир Кропивницького мають можливість встановити «автономки» за пільговими тарифами 13 сентября 2017

У міській раді Кропивницького вирішується питання щодо переведення 240 квартир з централізованого на автономне опалення. Їх власникам буде запропоновано сплатити лише 15% затрат на встановлення

Просмотров (1396)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)