НОВОСТИ

На Кіровоградщині проходять навчання з подолання умовного спалаху африканської чуми у свиней

28 июля 2017 15:45 | Новости
З 27 липня на території с. Войнівки Олександрівського району проводяться командно-штабні навчання, метою яких є координація дій органів влади та підрозділів цивільного захисту населення в разі виникнення загрози чи надзвичайної ситуації за мирних обставин та особливого стану
 
За умовами навчальної легенди спалах африканської чуми виявлено на території с. Войнівка Олександрівського району. Після лабораторного підтвердження АЧС в Олександрівській РДА відбулося екстрене засідання районної Державної надзвичайної протиепіоотичної комісії. Голова комісії - заступник голови райдержадміністрації Ю.Коваль. В її роботі прийняли участь голова РДА Б.Куруп, заст. голови комісії С. Лум`яник – в.о. начальника держпродспоживслужби району та посадові особи райдержадміністрації, облдержадміністрації, Державної служби надзвичайних ситуацій України, Національної поліції , СБУ, прокуратури, органів місцевого самоврядування та інших служб і установ.
 
Рішенням комісії територію села Войнівка було оголошено неблагополучною та вжито заходів щодо проведення карантину із встановленням 3-х карантинних постів та використанням дезбар`єрів у 10-ти кілометровій зоні. Зоною нагляду оголошено територію  радіусом 20 км. Всі підрозділи, які були задіяні у ліквідації спалаху африканської чуми ознайомилися з низкою заходів, які включали в себе профілактику, запобігання поширенню хвороби та її ліквідацію та виконували поставлені завдання відповідно до плану.
 
В ході навчань комісією було відвідано Управління Держпродспоживслужби Олександрівського району, де її керівник Ст. Лум`яник розповів про технічні засоби, які використовуються спеціалістами при проведенні профілактики та ліквідації наслідків африканської чуми у свиней та ознайомив з основними методами роботи. 
 
Насупним кроком навчань було обстеження карантинно-ветеренарних постів, які за легендою навчань, були встановлені на території с. Войнівка. В умовах, які максимально наближені до реальних, задіяні працівники Нацполіції, ДСНС, Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування провели вилучення умовного поголів`я свиней у мешканців села.
 
Наразі командно-штабні навчання тривають по всій Кіровоградській області. 28 липня пройде розширене засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де буде оголошено їх підсумки.
 
Новости RSS   Просмотров(4125)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Кропивницьке підприємство “Електротранс” обслуговуватиме пасажирів цілодобово
Кропивницьке підприємство “Електротранс” обслуговуватиме пасажирів цілодобово 28 июля 2017

У Кропивницьому КП “Електротранс” проводиться ряд заходів, які дозволять обслуговувати пасажирів цілодобово

Просмотров (4458)
До Дня міста у Кропивницькому мають відновити залізний міст через р. Інгул
До Дня міста у Кропивницькому мають відновити залізний міст через р. Інгул 25 июля 2017

У рамках підготовки до святкування Дня міста міський голова дав доручення відремонтувати пішохідний залізний міст через р. Інгул

Просмотров (4509)
Начальник управління ЖКГ міськради чекає на звернення кропивничан у п`ятницю
Начальник управління ЖКГ міськради чекає на звернення кропивничан у п`ятницю 25 июля 2017

Наступної п`ятниці на “гарячій лінії” Кіровоградської міськради на телефонні дзвінки громадян відповідатиме начальник управління ЖКГ В.Кухаренко

Просмотров (4289)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)