НОВОСТИ

На «Агроекспо- 2017» відбудеться науково-практична конференція про організацію тваринницьких ферм сімейного типу

19 июля 2017 12:35 | Новости
На виставкових майданчиках «AgroExpo-2017», 22 вересня планується проведення Міжнародної конференції «Сімейні тваринницькі ферми – нові можливості та перспективи»
 
Цьогоріч проведення «Агроекспорт-2017» заплановано з 20 по 23 вересня. 22 вересня, в межах заходу, передбачається проведення Міжнародної конференції «Сімейні тваринницькі ферми – нові можливості». 
 
Організатори проведення конференції – Асоціації тваринників та вівчарів і козівників України за участі громадської спілки «Органічна Україна» поділили захід на три частини.  У I частині будуть розглядатися питання розведення та племінного відбору; у II частині йтиметься мова про створення та правильну організацію діяльності сімейної тваринницької ферми;  у III частині всі зацікавлені зможуть дізнатися про нові методи виготовлення продукції на сімейній фермі, а також про зберігання та реалізацію вже готової продукції.
 
Під час проведення конференції передавати свій досвід та надавати фахові поради будуть власники та керівники агропромислових фірм, експерти з агропромислових питань державного та міжнародного рівня. Також до участі у проекті запрошені співробітники таких наукових установ, як Інститут Аграрної економіки Національної академії АНУ, Національний університет біоресурсів та природокористування України. Корисною інформацією поділяться консультанти рітейлерських компаній України. 
 
Новости RSS   Просмотров(3493)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Чи перейменують Кіровоградську міську раду на Кропивницьку?
Чи перейменують Кіровоградську міську раду на Кропивницьку? 18 июля 2017

11 липня на сайті Кіровоградської міської ради в Єдиній системі електронних петицій розпочато збір підписів щодо перейменування її з Кіровоградської на Кропивницьку

Просмотров (2968)
Незаконно розташовані білборди заважають руху людям з обмеженими можливостями
Незаконно розташовані білборди заважають руху людям з обмеженими можливостями 18 июля 2017

На сайті Кіровоградської міської ради зареєстровано петицію щодо демонтажу незаконно встановлених білбордів, які заважають людям з обмеженими можливостями пересуватися на інвалідних візках. Збір підписів триватиме 45 днів

Просмотров (3429)
Чергова гаряча лінія з головою ОДА відбудеться 18 липня
Чергова гаряча лінія з головою ОДА відбудеться 18 липня 17 июля 2017

18 липня "гаряча телефонна лінія" із Сергієм Кузьменком

Просмотров (3220)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)