НОВОСТИ

Незаконно розташовані білборди заважають руху людям з обмеженими можливостями

18 июля 2017 11:34 | Новости
На сайті Кіровоградської міської ради зареєстровано петицію щодо демонтажу незаконно встановлених білбордів, які заважають людям з обмеженими можливостями пересуватися на інвалідних візках. Збір підписів триватиме 45 днів
 
До Єдиної системи електронних петицій Кіровоградської міськради надійшло звернення щодо знесення білбордів біля буд. № 6 по вул. площа Дружби народів. У ньому зазначено, що дані архітектурні форми розташовані з порушенням вимог чинного законодавства, адже відповідно до ст. 16 п.3 ЗУ «Про рекламу» засоби зовнішньої реклами не мають розташовуватися на пішохідних доріжках чи алеях. В даному випадку білборди заважають вільному руху пішоходів і просто унеможливлюють пересування людей на інвалідних візках. 
 
Окрім того, зовнішні носії реклами, встановлені у населених пунктах, у випадку, коли вони виходять за межі проїжджої частини вулиці, мають розташовуватися на висоті понад 5 м над дорожнім покриттям. При їх розміщенні поза населеними пунктами, існують такі обмеження – встановлення не менше, як за 5 м від краю шляхопроводу.
 
Приєднатися до збору підписів під цією петицією можна протягом 45 днів за посиланням: http://e-dem.in.ua/kirovohrad/Petition/View/108.
 
До речі, з 11 липня в Єдиній системі електронних петицій Кіровоградської міськради розпочато збір підписів щодо перейменування її з Кіровоградської на Кропивницьку. 
 
Новости RSS   Просмотров(3437)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Чергова гаряча лінія з головою ОДА відбудеться 18 липня
Чергова гаряча лінія з головою ОДА відбудеться 18 липня 17 июля 2017

18 липня "гаряча телефонна лінія" із Сергієм Кузьменком

Просмотров (3229)
Тарифи підняли, а сервіс перевезення пасажирів у маршрутках знизився?
Тарифи підняли, а сервіс перевезення пасажирів у маршрутках знизився? 17 июля 2017

При обговоренні підвищення тарифів на перевезення у маршрутних таксі пасажирів запевняли, що їхні поїздки стануть комфортнішими. Але, що ж ми отримали в дійсності?

Просмотров (3916)
Водопровідні мережі Кропивницького «слабкі, як колгоспне вино»
Водопровідні мережі Кропивницького «слабкі, як колгоспне вино» 17 июля 2017

Міський голова обласного центру настійно рекомендує КП «Кіровоградводоканал» задля безпеки руху автотранспорту огороджувати місце виконання земляних робіт

Просмотров (3126)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)