НОВОСТИ

У Кропивницькому розпочалася підготовка до «Агро-Експо-2017»

14 июля 2017 14:26 | Новости
20-23 вересня 2017 року на виставкових майданчиках «AgroExpo» пройде щорічна виставка зразків сільськогосподарської техніки. Для її організації та проведення створено робочу групу, засідання якої відбулося 14 липня
 
Для Кіровоградщини вже стало традицією щорічно, в другій декаді вересня, проводити Міжнародну агропромислову виставку «AgroExpo». Цьогоріч вона пройде з середи 20 вересня по суботу 23 вересня, що на один день довше ніж минулого року. 
 
На виставці відбудеться продаж вітчизняних та закордонних зразків сільськогосподарської техніки зі знижкою, наданою виробниками. Тут буде представлено транспортні засоби відомих брендів.
 
Минулорічну виставку-продаж відвідало багато гостей, в тому числі і з інших держав. Враховуючи, що Кропивницький – це місто сільськогосподарського машинобудування, важко переоцінити те позитивне значення, яке має виставка для нашого регіону. Наразі передбачається збільшення виставкових площ на 25%-30%, тобто з минулорічних 82 000 м2 до 100 000 м2.
 
Враховуючи, що на захід приїде багато відвідувачів з інших регіонів, на офіційному сайті міськради Кропивницького надалі буде оприлюднено інформацію про співпрацю організаторів виставки з ріелторами, для того, щоб жителі міста могли надавати гостям вільні місця для проживання. Слід зазначити, що минулого року під час проведення цього заходу за здачу житла в найм, кропивничани заробили 500 000 грн. Крім того в деяких гуртожитках навчальних закладів буде проведено поточні ремонти, з перспективою подальшого розміщення в них гостей виставки.
На час проведення виставки буде продовжено маршрут № 113. Зі старого автовокзалу, як і минулого року, будуть здійснюватися безкоштовні перевезення до виставкових площ. Можливо, будуть задіяні щойно придбані нові великогабаритні автобуси. Для зручності відвідувачів на території «АгроЕкспо» працюватимуть заклади харчування.
 
Крім того, на «AgroExpo- 2017» очікується встановлення рекорду України по перетягуванню важковагового транспорту за участі Василя Вірастюка. Сподіваємося, що новий рекорд, зафіксований на Кіровоградщині, буде вписаний до книги рекордів України.
 
Для вирішення організаційних питань створено робочу групу по підготовці та проведенню виставки, засідання якої відбулося сьогодні, 14 липня. Проведення наступного засідання заплановано на першу декаду наступного місяця.
 
Таку інформацію про підготовку до проведення виставки надали заступник міського голови О.Грабенко та директор ТОВ «АгроЕкспо» І.Глібко.
 
Новости RSS   Просмотров(4026)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Майже 1 т. соняшнику викрадено зі складу на Кіровоградщині
Майже 1 т. соняшнику викрадено зі складу на Кіровоградщині 2 июня 2017

У Бобринецькому районі двоє злодіїв викрали 850 кг насіння соняшника, за що їм загрожує до 6 років позбавлення волі

Просмотров (748)
Середня зарплата сільгоспників Кіровоградщини може сягнути 5 тис. грн
Середня зарплата сільгоспників Кіровоградщини може сягнути 5 тис. грн 27 марта 2017

Під час щотижневої наради в облдержадміністрації говорили про можливість зростання заробітної плати у сфері сільського господарства області

Просмотров (1048)
На Кропивниччині запрацювало агропідприємство на сонячній електростанції
На Кропивниччині запрацювало агропідприємство на сонячній електростанції 3 ноября 2016

На офіційному сайті управління Державної архітектурної інспекції повідомили, що в с. Іванівка, Новоукраїнського району запрацювала нова фотогальванічна станція

Просмотров (3950)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)