НОВОСТИ

Голова Кіровоградської ОДА відвідав Світловодський район

18 мая 2017 17:21 | Новости
С.Кузьменко побував на Світловодщині, де зустрівся з посадовцями та провів особистий прийом громадин
 
Під час зустрічі з головою ОДА мешканці району звернулися до очільника ОДА з досить різними питаннями. Ось деякі з них.
 
Керівник Центру військово-патріотичного виховання молоді звернувся з пропозицією створити на березі Дніпра у м. Світловодську тренувальну базу, де вихованці матимуть змогу проводити тренування. Дана ідея була підтримана С.Кузьменком, який в свою чергу пообіцяв обговорити дане питання з місцевим міським головою.
 
Представники с. Павлівка звернулися  з проханням допомогти їм у вирішенні питання виконання ремонтних робіт на автошляху місцевого значення Світловодськ-Вільне-Павлівка. Цією дорогою користуються не лише приватні особи, по ній їздить шкільний автобус та два рейсових. В свою чергу голова Світловодської РДА пообіцяв, що вже у наступному місяці розпочнеться фінансування ремонту зазначеної дороги. З районного бюджету буде виділено 500 000 грн., а з сільського – 300 000 грн.
 
Для забезпечення десяти молодих спеціалістів Григорівської сільської школи, місцевий сільський голова Н.Невкрита планує виконати капітальний ремонт будівлі, загальна площа якої становить 1 000 кв.м. На жаль, даний проект не пройшов конкурсний відбір під час розгляду у Державному фонді і місцева громада не отримала коштів на його реалізацію.
 
Під час прийому Микільський сільський голова В.Щукін попросив у очільника ОДА фінансового сприяння у ремонті місцевої амбулаторії. На вказані потреби з місцевого бюджету можливо виділити лише 100 000 грн., при необхідних 650 000 грн. Володимир Щукін також зазначив, що даний медичний заклад обслуговує не тільки населення с. Микільське а й декількох навколишніх сіл.
 
Голова ОДА С.Кузьменко, вислухавши всі звернення, запевнив, що проведе консультативні та дорадчі наради із спеціалістами відповідних профільних структур та винесе на розгляд депутатів обласної ради
Новости RSS   Просмотров(534)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Нові автобуси МАЗи будуть обслуговувати найвіддаленіші райони Кропивницького
Нові автобуси МАЗи будуть обслуговувати найвіддаленіші райони Кропивницького 17 мая 2017

На електронних торгах системи ProZorro придбано 20 великогабаритних автобусів, які незабаром будуть обслуговувати райони Старої Балашівки, селища Нового та Великої Балки

Просмотров (907)
Про харчування дітей на Кіровоградщині
Про харчування дітей на Кіровоградщині 17 мая 2017

Більше 131 000 дітей Кіровоградщини не мають можливості харчуватися у навчальних закладах

Просмотров (562)
Гуртожиток у селищі Новому три тижні живе без світла
Гуртожиток у селищі Новому три тижні живе без світла 16 мая 2017

175 мешканців гуртожитку вже 22-й день не мають світла у своїх помешканнях

Просмотров (415)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)