НОВОСТИ

Транспорт на великдень

29 марта 2017 16:33 | Новости

Під час зустрічі міського голови та секретаря міської ради Кропивницького з керівниками релігійних конфесій розглядались питання святкування Великодня в обласному центрі.

Одним з центральних аспектів підготовки міста до Великодніх свят було питання організації належного пасажироперевезення під час святкових днів.  Начальник профільного управління міськради Олександр Вергун пообіцяв, що на свята влада забезпечить зручний для містян режим роботи пасажирського транспорту. Передбачається, що курсування електротранспорту та маршрутних таксі (за окремими маршрутами) тривати до першої години ночі 16 квітня, та відновить свою роботу після тригодинної перерви, тобто о 4 год. ранку 16 квітня 2017 року. Міський голова Андрій Райкович запропонував також зайнятись  курсуванням великих автобусів до віддалених мікрорайонів обласного центру в години пік під час Великодніх свят.

Окрім роботи пасажирського транспорту на зазначеній зустрічі обговорювались питання громадського порядку та безпеки під час Великодня. За інформацією міськради під час святкових заходів з нагоди Світлого Христового Воскресіння працівники поліції також працюватимуть  у посиленому режимі. В усіх місцях богослужіння міста громадський порядок та безпеку забезпечуватимуть наряди національної поліції. Загалом, до патрулювання міста на Великведь планується задіяти близько двох сотень правоохоронців.

Новости RSS   Просмотров(1366)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
30 березня у Кропивницькому безкоштовно консультуватимуть із земельних питань
30 березня у Кропивницькому безкоштовно консультуватимуть із земельних питань 29 марта 2017

30 березня з 11 до 12 год. «гаряча телефонна лінія» із земельних питань у тому числі виділення землі учасникам АТО

Просмотров (1306)
Кіровоградщина мало не ввійшла до п’ятірки кращих
Кіровоградщина мало не ввійшла до п’ятірки кращих 28 марта 2017

За оцінкою Уряду та незалежних громадських організацій Кіровоградська обласна державна адміністрація за підсумками роботи у 2016 році піднялась у рейтингу регіонів одразу на 15 сходинок, посівши 6-місце

Просмотров (1401)
12 квітня 2017 року в Кропивницькому пройде кулінарний  батл “Майстер-шеф”
12 квітня 2017 року в Кропивницькому пройде кулінарний батл “Майстер-шеф” 27 марта 2017

Захід відбудеться в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва за форматом популярного у всьому світі телевізійного кулінарного шоу “МайстерШеф”

Просмотров (1402)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)