НОВОСТИ

Кіровоградщина мало не ввійшла до п’ятірки кращих

28 марта 2017 14:10 | Новости
За оцінкою Уряду та незалежних громадських організацій Кіровоградська обласна державна адміністрація за підсумками роботи у 2016 році піднялась у рейтингу регіонів одразу на 15  сходинок, посівши 6-місце. 
 
Про такий прорив Кіровоградщини стало відомо минулого тижня з виступу віце-прем’єра Геннадія Зубко на п’ятому засідання Ради регіонального розвитку. Посадовець відзначив позитивну динаміку області, яка всього за рік піднялась з 21 на 6 місце в рейтингу регіонів, продемонструвавши зростання показників у сфері соціально-економічного розвитку.
 
Випереджають Кіровоградщину традиційно найбагатші столиця та Київська область, промислова Харківщина, портова Миколаївщина.
За оцінкою фахівців, такий ривок області пояснюється різким падінням, яке було зафіксовано у 2014-2015 роках. Минулоріч, за статистичними даними, на Кіровоградщині відбулись такі позитивні зміни:
  • на 5 % виріс показник експорту товарів (машини, обладнання, продукти переробки, тощо); 
  • покращилось промислове виробництво в добувній та харчовій промисловості, машинобудуванні та металургії;
  • активізувалась інвестиційна діяльність з державного та приватного сектору (у минулому році в економіку регіону було вкладено майже 10 млн. $).
 
Серед здобутків регіону відзначається також відкриття в обласному центрі філії Донецького національного медичного університету, проведення в області близько 100 культурних і мистецьких подій місцевого та всеукраїнського рівнів, завоювання нашими спортсменами тільки на офіційних міжнародних змаганнях 7 золотих, 7 срібних і 9 бронзових нагород та інше.
 
Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко позитивно відзначив саме показники роботи виражені в цифрах, а не рейтингове місце і висловив сподівання, що у 2017 році область буде рухатись вперед, зберігаючи набуті позитивні тенденції. Він підкреслив, що спеціалісти державного сектору та економіки області приймали в минулому році правильні управлінські рішення, що й принесло гарний результат. Сергій Кузьменко також закликав приєднуватись до успішної команди і роботи конкретні справи на благо області.
 
Слід відмітити, що 6 місце в рейтингу регіонів, це не єдиний рейтинговий прорив, який наразі має Кіровоградщина. Нагадаємо, що у рейтингу голів облдержадміністрацій, сформованому за статистичними даними з соціально-економічних показників та експертними оцінками, голова ОДА Сергій Кузьменко посів високе ІІІ-є місце. А за даними, нещодавно оприлюдненого Індексу демократичного розвитку областей України - 2016, Кіровоградщина обіймає 7 рейтингове місце.
 
Новости RSS   Просмотров(1399)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
12 квітня 2017 року в Кропивницькому пройде кулінарний  батл “Майстер-шеф”
12 квітня 2017 року в Кропивницькому пройде кулінарний батл “Майстер-шеф” 27 марта 2017

Захід відбудеться в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва за форматом популярного у всьому світі телевізійного кулінарного шоу “МайстерШеф”

Просмотров (1401)
Середня зарплата сільгоспників Кіровоградщини може сягнути 5 тис. грн
Середня зарплата сільгоспників Кіровоградщини може сягнути 5 тис. грн 27 марта 2017

Під час щотижневої наради в облдержадміністрації говорили про можливість зростання заробітної плати у сфері сільського господарства області

Просмотров (1065)
Близько 20 дорожніх бригад у кожному районі одночасно працює над ліквідацією ямковості на автошляхах Кіровоградщини
Близько 20 дорожніх бригад у кожному районі одночасно працює над ліквідацією ямковості на автошляхах Кіровоградщини 24 марта 2017

16 березня розпочався масштабний ямковий ремонт дорожнього покриття області, який виконується, в основному, асфальтобетонними сумішами, виготовленими самим підрядником, та за кошти державного бюджету

Просмотров (282)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)