НОВОСТИ

Депутатська комісія міськради Кропивницького розглянула питання тролейбусного сполучення з селищем Новим

23 марта 2017 13:22 | Новости
23 березня постійна комісія міської ради з питань промисловості, транспорту та зв’язку розглянула питання, порушене в петиції до міської ради, щодо необхідності створення нового тролейбусного маршруту від обласного центру до селища Нового.
 
Збір підписів на підтримку вищезазначеної петиції стартував 19 січня поточного року і протягом відведеного часу набрав необхідну кількість голосів громадської підтримки. Як повідомлялось раніше, автор ініціативи вважає запровадження електротранспорту в зазначеному напрямку цілком доречним, перспективним та економічного обґрунтованим.
 
Керівник міського управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун  на засіданні зазначив, що 1 км. тролейбусної лінії в напрямку селища буде вартувати міському бюджету 4,7 млн. грн., а прокладати  необхідно буде лінію загальною протяжністю 8 км. Крім того, Олександр Вергун роз’яснив присутнім й інші техніко-економічні нюанси можливого будівництва.
 
Так, для підтримання функціонування тролейбусної лінії необхідно спорудити 2 тягові підстанції, вартістю 20 млн. грн. кожна. Окрім дороговизни такого будівництва, не менш складним є технічний бік питання, оскільки проведення технічних робіт на трасі, яка веде до селище і є автошляхом державного значення, потребує узгодження з безліччю інстанціями.
 
Очільник профільного управління висловив також побоювання, щодо реальності отримання необхідних узгоджень на перетин майбутньою тролейбусною лінією залізничного проїзду, який також знаходиться на зазначеному 8-кілометровому відрізку автошляху. 
 
Незважаючи на очевидні великі фінансові та технічні проблеми, що обов’язково виникнуть у разі реалізації зазначеного проекту, депутатська комісія підтримала зазначену громадську петицію та зобов’язала профільне управління міськради вивчити порушене питання і зробити необхідні розрахунки. 
 
Принагідно інформуємо, що міськрадою наразі вирішується питання про придбання 20 автобусів великої пасажиромісткості, у тому числі для забезпечення транспортного сполучення з селищем Новим.
 
Новости RSS   Просмотров(432)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
23 березня відбудеться "гаряча лінія" з питань примусового стягнення аліментів
23 березня відбудеться "гаряча лінія" з питань примусового стягнення аліментів 22 марта 2017

23 березня з 12 до 13 години працюватиме «гаряча телефонна лінія» щодо виконання рішень про стягнення аліментів.

Просмотров (346)
З 1 квітня по 15 червня триватиме період нересту риб
З 1 квітня по 15 червня триватиме період нересту риб 22 марта 2017

Згідно ст. 39 Закону України “Про тваринний світ” в період нересту громадяни, підприємства, установи та організації повинні охороняти середовище існування, умови розмноження та шляхи міграції тваринного світу

Просмотров (461)
Котельня селища Нового завдала 12 млн. грн. збитків теплопостачальному підприємству Кропивницького
Котельня селища Нового завдала 12 млн. грн. збитків теплопостачальному підприємству Кропивницького 21 марта 2017

За інформацією керівника комунального підприємства “Теплоенергетик” Тетяни Соколенко втрати теплової енергії на великій котельні селища Нового за опалювальний період 2016-2017 рр. завдали підприємству збитків на суму 12 млн. 604 тис. грн

Просмотров (307)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)