НОВОСТИ

Кожна друга сім’я на Кіровоградщині користується субсидією

21 февраля 2017 17:28 | Новости
Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації провів колегію за підсумками роботи органів соціального захисту населення у 2016 році.
 
На засіданні колегії директор профільного департаменту Олександр Догаров сповістив про основні показники роботи мережі органів соцзахисту області та окреслив плани на поточний рік. За повідомленням керівника департаменту у 2016 році органи соціального захисту населення ефективно виконували покладені на установу функціональні повноваження.  
 
За річними показниками Кіровоградська область підвищилась у загальнодержавному рейтингу за показниками виплати заробітної плати та зайнятості громадян. Так, Кіровоградщина вийшла на 13 місце по Україні за рівнем погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам та ввійшла в десятку за показниками оздоровлення дитячого населення області.
 
Крім того, Олександр Догаров високо оцінив роботу підлеглих щодо призначення та надання населенню області субсидій на комунальні послуги, зважаючи на те, що 48 % сімей Кіровоградщини користуються субсидією. За інформацією директора департаменту соціального захисту у минулому році кількість сімей, що отримали право на одержання субсидії, збільшилась на 50 тисяч. Загалом же в області, під так званим соціальних супроводом соцзахисту перебуває 201 тисяча сімей. Такого показника в області ще не фіксувалось.
 
Разом з цим, на колегії департаменту було відзначено ефективність діяльності територіальних центрів соціального обслуговування населення та позитивно оцінено роботу з будинками-інтернатами. За інформацією органів соціального захисту у 2016 році особлива увага надавалась не лише питанню надання якісних соціальних послуг одиноким людям, що перебувають в таких закладах, а й покращенню умов їх перебування. В будинках-інтернатах у минулому році за сприяння органів соціального захисту активно проводився капітальний ремонт приміщень.
Новости RSS   Просмотров(365)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Депутати міської ради зібрались на чергову сесію, проте розійшлись, так і не попрацювавши
Депутати міської ради зібрались на чергову сесію, проте розійшлись, так і не попрацювавши 21 февраля 2017

21 лютого 2017 року відбулось засідання восьмої сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання, без прийняття жодного рішення

Просмотров (402)
Отримувачі субсидії отримають компенсацію у зв’язку зі зміною тарифів на теплопостачання
Отримувачі субсидії отримають компенсацію у зв’язку зі зміною тарифів на теплопостачання 21 февраля 2017

Прес-служба Кабінету Міністрів України повідомила, що згідно рішення Уряду отримувачам субсидії буде відшкодовано різницю в оплаті за послугу теплопостачання, яка виникла внаслідок підвищення тарифу

Просмотров (4314)
Військовослужбовцям, що повернулись з АТО, на Кіровоградщині роботи не має
Військовослужбовцям, що повернулись з АТО, на Кіровоградщині роботи не має 20 февраля 2017

Рівень працевлаштування бійців, що повернулись з зони проведення АТО, ледь сягає 13 відсотків

Просмотров (432)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)