НОВОСТИ

Отримувачі субсидії отримають компенсацію у зв’язку зі зміною тарифів на теплопостачання

21 февраля 2017 08:58 | Новости
Прес-служба Кабінету Міністрів України повідомила, що згідно рішення Уряду отримувачам субсидії буде відшкодовано різницю в оплаті за послугу теплопостачання, яка виникла внаслідок підвищення тарифу.
 
Нагадаємо, що згідно остатніх змін, внесених Урядом до методики розрахунку за централізоване опалення, нарахування за спожите тепло здійснюється із застосуванням коефіцієнту відхилення фактичної температури зовнішнього повітря. Тому субсидіанти, які отримали рахунки за теплопостачання за нормою, обрахованою згідно температурних показників, які виявились нижчими від передбачуваних, скористаються відповідною компенсацією.
 
Наприклад, якщо кропивничанам нараховувалась субсидія, виходячи з тарифу на тепло по 34,39 грн. за кв.м, а в у грудні 2016 року температурний режим був нижчим за розрахунковий, і фактичний тариф за грудень склав вже не 34,39 грн. за кв. м., а 38,65 грн. за кв. м., а у січня 2017 року він ще зріс до 45,57  грн. за кв. м. площі, то по завершенні опалювального сезону держава відшкодує різницю між базовим і фактичним тарифами, перерахувавши розмір субсидії.
 
Відповідні перерахунки мають бути здійснені одразу по закінченні опалювального періоду в органах соціального захисту населення  без безпосереднього звернення самих громадян. 
 
За особовими рахунками громадян в теплопостачальних підприємствах по завершенні опалювального сезону 2016-2017 років має бути здійснений відповідний перерахунок, що відобразиться в платіжних документах споживачів тепла.
 
Крім того, у березні поточного року отримувачам субсидії також буде проводитись перерахунок розміру субсидії на відшкодування комунальних послуг через планове підвищенням вартості електроенергії. За повідомленням Уряду, перерахунок субсидії на комунальні послуги в обов’язковому порядку має здійснюватись з моменту зміни тарифу на той чи інший вид послуг.
 
Новости RSS   Просмотров(4380)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Військовослужбовцям, що повернулись з АТО, на Кіровоградщині роботи не має
Військовослужбовцям, що повернулись з АТО, на Кіровоградщині роботи не має 20 февраля 2017

Рівень працевлаштування бійців, що повернулись з зони проведення АТО, ледь сягає 13 відсотків

Просмотров (441)
Один із заступників голови Кіровоградської обласної державної адміністрації склав свої повноваження
Один із заступників голови Кіровоградської обласної державної адміністрації склав свої повноваження 20 февраля 2017

Олександр Анатолійович Мільто пішов з посади заступник голови облдержадміністрації за власним бажанням

Просмотров (573)
З 21 лютого кропивничани сплачуватимуть вартість проїзду за новим тарифом, але можливо, це триватиме лише кілька днів
З 21 лютого кропивничани сплачуватимуть вартість проїзду за новим тарифом, але можливо, це триватиме лише кілька днів 20 февраля 2017

Рішення про підвищення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті обласного центру було прийнято виконкомом міської ради минуло четверга

Просмотров (268)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)