НОВОСТИ

З 21 лютого кропивничани сплачуватимуть вартість проїзду за новим тарифом, але можливо, це триватиме лише кілька днів

20 февраля 2017 12:40 | Новости
Рішення про підвищення вартості проїзду у міському пасажирському транспорті обласного центру було прийнято виконкомом міської ради минуло четверга.
 
За інформацією, оприлюдненою прес-службою міської ради, з завтрашнього дня вартість разового проїзду в автобусах, що рухаються у звичайному режимі, а також на маршрутах № 17 та 27 становитиме 4 грн.,  проїзд у пасажирському транспорті, що працює у режимі маршрутного таксі складатиме 4 грн. 50 коп.
 
21 лютого 2017 року має відбутись чергове засідання сесії депутатів міської ради, під час якого представники окремих фракцій мають намір порушити питання про скасування рішення міськвиконкому щодо підвищення вартості проїзду у Кропивницькиму. Проект відповідного рішення  вже підготували представники фракції ВО “Батьківщина”, “Самопоміч”, “Радикальна партії”, ВО “Свобода”.
 
На думку ініціаторів скасування рішенні виконавчого комітету міської ради про підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті, підвищувати тариф на проїзд у Кропивницькому можливо лише при дотриманні низки умов. Підставою для подорожчання проїзду має бути представлення обґрунтованого економічного розрахунку вартості проїзду, покращення умов перевезення пасажирів, обладнання транспортних засобів системами GPS-навігації та під’єднання до єдиної диспетчерської служби обласного центру.
 
Новости RSS   Просмотров(259)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Обласна влада бореться з виплатою заробітної плати “у конвертах”
Обласна влада бореться з виплатою заробітної плати “у конвертах” 17 февраля 2017

В обласній державній адміністрації всебічно та детально проаналізували результати діяльності за 2016 рік щодо виявлення в області фактів "тіньової зайнятості"

Просмотров (384)
Виконком Кропивницького визначився з новим тарифом на проїзд у міському пасажирському транспорті
Виконком Кропивницького визначився з новим тарифом на проїзд у міському пасажирському транспорті 17 февраля 2017

Як і було обіцяно, 16 лютого 2017 року виконавчий комітет міської ради розглянув питання підвищення вартості проїзду та прийняв відповідне рішення

Просмотров (659)
Стерилізація безпритульних тварин Кропивницького коштуватиме мільйони гривень
Стерилізація безпритульних тварин Кропивницького коштуватиме мільйони гривень 16 февраля 2017

16 лютого 2017 року міська рада провела День депутата на якому обговорювалась Програма стерилізації безпритульних тварин та підтримка громадських організацій “Бім” і “Щасливий пес”

Просмотров (487)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)