НОВОСТИ

У Державному фонді регіонального розвитку на 2017 рік для Кіровоградщини передбачено більше 60 млн. грн. на реалізацію інвестиційних програм і проекті

2 февраля 2017 14:02 | Новости
Державним фондом регіонального розвитку розподілено 3,5 млрд. грн., у тому числі 63,599 млн.грн. буде спрямовано до Кіровоградщини.
 
У поточному році область має визначити перелік інвестиційних програм і проектів, на яких буде освоєно затверджений обсяг фінансування, що складаються з коштів спецфонду та загального фонду ДФРР, а це 45,4 млн. грн. та 18,2 млн. грн. відповідно.
 
Слід зазначити, що цього року на реалізацію проектів за рахунок коштів ДФРР нашій області передбачено більші обсяги у порівнянні з 2016 роком. Минулого року за рахунок коштів фонду РР було профінансовано виконання інвестиційних програм та проектів на загальну суму 54,7 млн. грн. 
 
Дане фінансування у 2016 році забезпечило реалізацію 16 інвестиційних програм та проектів в місті та по області. 
 
Так, у Кропивницькому було проведено капітальний ремонт обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни та реконструкцію головного корпусу станції переливання крові.
 
У Кіровоградському районі проводилась реконструкція котельні Первозванівської ЗОШ І-ІІІ ст., з влаштуванням твердопаливних котлоагрегатів для заміщення споживання газу.
 
В Бобринці проводився капітальний ремонт дитячого садка № 1 “Сонечко”, з застосуванням енергозберігаючих технологій.
 
у Знам’янському районі фінансувалась реконструкція Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. І.Г. Ткаченка.
 
В Компаніївському районі в с. Виноградівці здійснювалась реконструкція ЗОШ І-ІІІ ст. під навчально-виховний комплекс школа-дитячий садок. 
 
У  Малій Висці було профінансовано будівництво водопровідної мережі.
 
В Новоархангельському районі проводилось будівництво очисних споруд та розподільчої системи водогону.
 
В Олександрійському районі фінансувалось будівництво вугільної котельні для Новопразького НВК,  реставрація будівлі Олександрійського міського будинку культури та вузол очистки води  в смт. Приютівка. 
 
В смт Онуфріївка здійснювалась реконструкція будівлі та системи опалення ДНЗ “Калинка”.
 
В Петрівському районі проводився капітальний ремонт (заміна віконних блоків) головного корпусу ЦРЛ, ремонтувався  інфекційний корпус цієї ж ЦРЛ  (заміна віконних блоків), проводився капремонт теплосистеми Петрівського НВК та ремонтувались віконні прорізи в  Луганській ЗШ I-III ступенів.
 
Новости RSS   Просмотров(4115)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
3 лютого 2017 року з жителями  міста та області на прямому зв’язку спілкуватиметься голова облдержадміністрації
3 лютого 2017 року з жителями міста та області на прямому зв’язку спілкуватиметься голова облдержадміністрації 2 февраля 2017

Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко відповідатиме на дзвінки мешканців за телефоном гарячої лінії завтра з 11 до 12 години

Просмотров (694)
У 2017 році в звязку з реформою ДСНС на Кіровоградщині створять нові загони пожежників
У 2017 році в звязку з реформою ДСНС на Кіровоградщині створять нові загони пожежників 1 февраля 2017

На Кіровоградщині триває реформа структури ДСНС, яка передбачає збільшення кількості місцевих пожежних команд, що формуватимуться на основі об’єднаних територіальних громад

Просмотров (358)
Електронний квиток у громадському транспорті обласного центру встановлюватимуть  фахівці зі столиці
Електронний квиток у громадському транспорті обласного центру встановлюватимуть фахівці зі столиці 30 января 2017

Про такі наміри сповістив на щотижневій нараді з посадовцями голова міської ради Андрій Райкович.

Просмотров (581)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)