НОВОСТИ

У 2017 році в звязку з реформою ДСНС на Кіровоградщині створять нові загони пожежників

1 февраля 2017 15:36 | Новости
На Кіровоградщині триває реформа структури ДСНС, яка передбачає збільшення кількості місцевих пожежних команд, що формуватимуться на основі об’єднаних територіальних громад.
 
Дану інформацію було озвучено речницею Управління ДСНС в області Вікторією Крохмалюк на прес-конференції, яка відбулася в приміщенні Кіровоградської льотної академії НАУ.
 
Всім присутнім було коротко озвучено суть та терміни реалізації трьох етапів такої реформи.
У минулому році було започатковано реформування структури Державної служби надзвичайних ситуацій, яка загалом має бути завершена у 2020 році. На початковому етапі передбачається ознайомлення з досвідом провідних європейських країн та напрацювання відповідної нормативно-правової бази.
 
Другий – практичний етап, передбачає вдосконалення механізму реагування на надзвичайні події. Тут, зокрема, має бути проведено роботу з об’єднаними територіальними громадами, які повинні створити місцеві пожежні команди, утримувати їх та забезпечувати функціонування. Такі заходи призведуть до збільшення кількості пожежників в області та мають на меті вплинути на розвиток добровольчого руху.
Заключним етапом реформування системи ДСНС є відпрацювання системи контролю та нагляду. Вони передбачають запровадження системи страхування, здійснення державного нагляду виключно на об’єктах підвищеної небезпеки та підприємствах державної форми власності.
Новости RSS   Просмотров(351)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Електронний квиток у громадському транспорті обласного центру встановлюватимуть  фахівці зі столиці
Електронний квиток у громадському транспорті обласного центру встановлюватимуть фахівці зі столиці 30 января 2017

Про такі наміри сповістив на щотижневій нараді з посадовцями голова міської ради Андрій Райкович.

Просмотров (573)
Пріоритетні напрямки розвитку транспорту та зв’язку на цей рік представлені до розгляду депутатів міськради
Пріоритетні напрямки розвитку транспорту та зв’язку на цей рік представлені до розгляду депутатів міськради 27 января 2017

З проектом програми розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку у м. Кропивницькому на 2017 рік вже можна ознайомитись на сайті міської ради

Просмотров (299)
Цивілізований підхід до збору та вивезення твердих побутових відходів докотиться і до приватного сектору Кропивницького
Цивілізований підхід до збору та вивезення твердих побутових відходів докотиться і до приватного сектору Кропивницького 26 января 2017

Цивілізований підхід до збору та вивезення твердих побутових відходів докотиться і до приватного сектору Кропивницького 25 січня 2017 року міський голова та секретар міської ради обговорили найнагальніші проблеми ЖКГ з головами квартальних комітетів.

Просмотров (293)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)