НОВОСТИ

Жителі Кіровоградської області почали більше заробляти

11 октября 2016 12:29 | Новости

За повідомленням на сайті Кіровоградської ОДА, середня заробітня плата у період з січня по серпень 2016-го року склада 3780 гривень.

У порівнянні з торішніми показниками, жителі області почали заробляти на 23,3% більше. Особливо зросла зарплата для працівників промислової галузі (на 26,4%) і тепер в середньому вона становить 4407 грн, а також для заробітчан у сільському господарстві (на 26,5%), де наразі середній заробіток становить 3700 грн.

За словами директору департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ніни Рахуби, подібний зріст зумовлений в першу чергу тим, що було зменшене податкове навантаження на зарплату, уповільнилося зростання цін та було проведено роботу з роботодавцями з метою поступового зростання середньомісячної заробітної плати у найманих працівників в області.

Найбільше заробляли жителі обласного центру, а також Маловисківського та Кіровоградського районів. Заробітчанам з Олександрівського та Знам'янського районів пощастило найбільше - у серпні середня зарплата тут становила більше 4 тис. грн.

Новости RSS   Просмотров(3290)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Кропивничан возитимуть дніпровські тролейбуси
Кропивничан возитимуть дніпровські тролейбуси 10 октября 2016

В оголошеному тендері через систему електронних зaкупівель Prozorro переможцем стало Дніпровське підприємство ТОВ "Дуотрaнс".

Просмотров (646)
Кропивничани зігріються через тиждень
Кропивничани зігріються через тиждень 10 октября 2016

Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко повідомив, що опалювальний сезон у Кропивницькому відкладуть як мінімум на тиджень через питання безпеки, адже зараз продовжуються ремонтні роботи теплових мереж.

Просмотров (884)
Кропивницкие перевозчики винят пассажиров в плохом качестве перевозок
Кропивницкие перевозчики винят пассажиров в плохом качестве перевозок 7 октября 2016

Администрация перевозчика «Оликс» заявила, что в некомфортных маршрутках виноваты сами пассажиры

Просмотров (754)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)