НОВОСТИ

Жителі Долинського району вимагають не закривати відділення Долинської ЦРЛ

6 сентября 2016 16:43 | Новости
На «гарячу лінію» Кіровогрдської ОДА масово надходять звернення від мешканців Долинського району з проханням не закривати неврологічне відділення Долинської центральної районної лікарні у смт Молодіжне.
 
За словами заявників, дане відділення обслуговує найближчі населені пункти, що є дуже зручним для громадян, які віддалені від міста Долинська. Також у відділенні зроблено ремонт, забезпечується якісне харчування, уважне ставлення з боку медперсоналу до хворих.
 
Крім того, медичному персоналу лише сьогодні, 06 вересня 2016 року повідомили про переведення відділення, яке відбудеться 09 вересня 2016 року та запропоновано підписати заяви про звільнення. У разі, якщо навіть запропонують працювати у м. Долинська, то буде незручно кожного дня долати відстань близько 10 кілометрів. На даний час жодному працівнику не було запропоновано роботу в Долинській ЦРЛ.
За повідомленням Обласного контактного центру звернення для розгляду та вжиття необхідних заходів будуть переданідо департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та Долинської райдержадміністрації.
 
Новости RSS   Просмотров(4298)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Как уберечься от банкоматных мошенников: предостережения киберполиции
Как уберечься от банкоматных мошенников: предостережения киберполиции 6 сентября 2016

Желающих нажиться на простых гражданах всегда в достатке. Тем более, сейчас, когда вопрос безработицы стоит достаточно остро, а инновационные технологии все быстрее добираются в Украину. Киберполиция делится с пользователями банковских карт простыми советами, как не стать жертвой мошенников, пользуясь обычным банкоматом.

Просмотров (323)
Кропивницька міська рада відкрила для загального тестування нову версію офіційного сайту
Кропивницька міська рада відкрила для загального тестування нову версію офіційного сайту 5 сентября 2016

Минулого тижня на офіційному сайті Кіровоградської міської ради з’явилось оголошення про початок загального тестування нової версії офіційного веб-сайту.

Просмотров (624)
Во сколько обойдутся украинские дороги в 2017 году?
Во сколько обойдутся украинские дороги в 2017 году? 5 сентября 2016

Еще в первом-втором квартале текущегогода Владимир Омелян заявил, что на массовое ремонтирование украинских дорог в 2017 запланированы денежные средства, сумма которых в дважды превышает финансовые вливания в 2016 году.

Просмотров (321)
Вернутся к разделу: Кропивницкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)